xcounter
Calendar Icon

У Путіна запропонували створити "міністерство щастя": це пряма аналогія з "1984" Джорджа Орвелла

06.11.2023 23:58 (Оновлено 06.11.2023 в 23:58)

У росії запропонували створити "міністерство щастя", а також прийняти закон про загальне щастя. Про це заявила спікер Ради федерації Валентина Матвієнко під час свого виступу на марафоні "Знання. Перші". Її слова цитує Сибір.Реалії.

"Я мрію і навіть пропоную: давайте ми створимо в Росії міністерство щастя. Те відомство, через яке проходитимуть усі рішення, усі закони на предмет, а чи робить цей новий закон або нова постанова уряду людей щасливішими", — сміючись, відповіла російська чиновниця на запитання про те, який закон треба ухвалити в РФ просто зараз.

Матвієнко не перша виступила з такою ідеєю. Раніше у 2020 році створити "міністерство щастя" пропонував губернатор Камчатки Володимир Солодов. Власне, він і створив його, але "під казенною назвою", пишуть журналісти.

"Ми прийняли рішення створити міністерство щастя. Офіційно повна його назва — міністерство соціального благополуччя та сімейної політики, але скорочено це саме про щастя. Мені важливо цей перехід здійснити, піти від "міністерства скривджених і знедолених", — заявив тоді Солодов.

Як відомо, "міністерство щастя", або "міністерство любові", було й у романі Джорджа Орвелла "1984".

"Там так називали відомство, яке займалося розпізнаванням, перевихованням і знищенням інакомислячих. А основним знаряддям "любові" були тортури. Загалом, усе сходиться", — влучно підмітили журналісти.

До речі, у Бутані є справжнє міністерство щастя. Бутан є останнім буддистським королівством на Землі.

Читайте також: В Бутане найдено настоящее счастье
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини