xcounter
Calendar Icon

"Хто не поважає воїнів — не працює в системі освіти": Лісовий про звільнення Фаріон зі Львівської політехніки

Міністр освіти Оксен Лісовий повідомив про звільнення екснардепки та мовознавиці Ірини Фаріон зі Львівської політехніки. Відповідний наказ вже підписано ректором.

"Позиція міністерства незмінна — людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти", – написав він у Facebook.

Привід для звільнення - порушення Фаріон 41 статті Кодексу законів про працю: вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи.

Лісовий наголосив, що студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій. Саме зі студентів розпочалася Революція Гідності в Україні, яка остаточно закріпила Україну на євроінтеграційному шляху.

"Починаючи з 2014 року тисячі студентів змінили аудиторії на окопи та пішли захищати свою державу, свої родини та свої цінності. Цей період в історії України став точкою неповернення і запустив активний процес дерадянізації, час якої давно вже настав. Сьогодні ми продовжуємо позбуватися тіней радянського минулого і в системі освіти зокрема", - зазначив міністр.

Соцмережами також шириться фото наказу, датованого сьогоднішнім днем, про звільнення скандальної екснардепки і членкині Комуністичної Партії Радянського Союзу з 1988 року про звільнення з посади професора кафедри української мови від 16 листопада.

Читайте також: Фаріон видала проукраїнського студента з Криму: хлопця схопила ФСБ, за провокаторку взялось СБУ (відео)
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини