xcounter
Calendar Icon

Лунін пропустив "курйозний" гол на матчі Реал Мадрид - Манчестер Сіті (відео)

10.04.2024 10:00

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами "Реал" Мадрид і "Манчестер Сіті" 9 квітня український голкіпер Андрій Лунін на 2-й хвилині пропустив дещо курйозний "воротарський гол".

Перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами "Реал" Мадрид і "Манчестер Сіті" відбувся 9 квітня в столиці Іспанії Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу".

Вже на другій хвилині український голкіпер Андрій Лунін пропустив дещо курйозний гол. Португалець пробив штрафний метрів із тридцяти і Лунін не встиг зреагувати на м'яч.

"Найімовірніше, Лунін і "Реал" очікували, що Сілва подаватиме в штрафний - а він пробив. Лунін зреагував занадто пізно - коли м'яч на повну вже летів у ворота", - ідеться в повідомленні.

Реал до 14-ї хвилини зумів відігратися і навіть вийти вперед. Спочатку точно пробив Едуарду Камавінга, а потім Родріго. Матч завершився з рахунком 3:3.