xcounter
Calendar Icon

Україна впевнено розгромила Нідерланди на ЧС з хокею (відео)

Збірна України здобула другу перемогу на чемпіонат світу у Дивізіоні ІВ, впевнено обігравши команду Нідерландів з рахунком 4:0 в неділю, 28 квітня у Вільнюсі.

Перший період на Твінсбет Арені був поділений на дві половини через проблеми з льодом. Вимушена пауза тривала більше 20 хвилин. До та після неї збірна України закинули по одній шайбі.

Пилип Пангелов-Юлдашев відкрив рахунок завдяки реалізації більшості - 1:0. Подвоїв перевагу Ігор Мережко – 2:0.

У другому періоді українці знову закинули шайбу голландського воротаря. Гол закинув Віктор Захаров – 3:0.

У третьому періоді у меншості наші закинули ще одну шайбу.

Перший кидок Олександра Пересунько голкіпер відбив, але наш вдало зіграв на добиванні – 4:0.

ЧС-2024. Дивізіон 1B. 28 квітня.

Україна - Нідерланди - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 07:13 Пангелов-Юлдашев (Садовіков, Захаров - більш) - 1:0, 12:41 Мережко (Янішевський, Морозов) - 2:0, 33:11 Захаров (Лялька, Пангелов-Юлдашев) - 3:0, 45:44 Пересунько (Морозов, Сисак - менш) - 4:0

Сьогодні, 29 квітня, на турнірі у Вільнюсі вихідний день. Ігри продовжаться у вівторок 30 квітня. Збірна України зіграє з Китаєм - початок зустріч о 12:30 за київським часом.

Як раніше писав FaceNews.ua, Спортивно-тактичні змагання "KORDON RACE" пройшли на Львівщині (відео)