У Києві студент обікрав скриньку для збору грошей на ЗСУ (фото)
Будуть судити студента київського вишу, який обікрав скриньку для збору грошей на ЗСУ.
Подія сталась в лютому 2024 року. Студент в ресторані на Андріївському узвозі, скориставшись відсутністю персоналу, вкрав зі скриньки для збору на ЗСУ близько 500 гривень.
Поліцейські розшукали і затримали підозрюваного. 20-річний студент київського вишу пояснив свій вчинок нестачею грошей на розваги.
Слідчі повідомили молодику про підозру за ч. 4 ст. 185 КК України - крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
Досудове розслідування завершено й обвинувальний акт скеровано до суду. Порушнику загрожує до восьми років позбавлення волі.
Читайте також: Кримінальному авторитету з Броварів відмінили можливість внесення застави (відео)


Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна







