Київське метро збільшить інтервали між поїздами через мобілізацію
Комунальне підприємство «Київський метрополітен» змушене збільшувати інтервали між поїздами в пікові години. Причина: гострий дефіцит спеціалістів робітничих професій, що виник у зв'язку з міграцією та мобілізацією. Про це повідомляє КП "Київський метрополітен".
"Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між "пік" та на 45 секунд у "пікові" години", - йдеться у повідомлені.
Зазначається, що столична "підземка" відчуває гострий дефіцит фахівців робітничих професій, зокрема машиністів електропоїздів - 83 вакансії, електромеханіків - 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами - 161.
Причинами стали частково вимушена міграція, специфіка професій та мобілізаційна робота.
Майже 7% метрополітенівців наразі перебувають у лавах ЗСУ, і їх кількість постійно збільшується.
У київському метро уточнили, що постійно виконують посилену кадрову роботу із залучення фахівців, зокрема співпрацюють із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості.
Читайте також: Відстрочка без ВЛК за постановою 560: новий порядок мобілізації в Україні (відео)


Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності
Поранений водій вивіз подружжя зі зруйнованого прифронтового села на бронемашині
Центральна Азія на межі водної війни: крижані гори, посуха та гігантські ГЕС
Росіяни перекривають дороги, аби заправитися: дефіцит пального та вербування на війну
Крим залишився без бензину: окупаційна влада припинила продаж пального
Напруження на Близькому Сході: Ізраїль оточує підземний комплекс Хезболли, Іран погрожує США















