Український військовий літак уперше вразив ціль на території Росії
Українська військова авіація вперше за час війни вразила ціль на території РФ.
"Хоча оцінка збитків все ще проводиться, але вже підтверджено пряме влучання", - повідомило Sky News українське військове джерело.
Джерело уточнило, що сьогодні в районі Бєлгорода було обстріляно "російський командний вузол".
Видання зазначило, що поки не зрозуміло, який тип боєприпасу використовували для удару, тобто чи була це західна зброя.
На умовах анонімності військове джерело видання сказало:
"Місія ВПС України завдала удару по російському командному вузлу в Бєлгороді".
Як зазначило видання, це перший боєприпас ЗСУ, запущений із повітря по цілі на території РФ.
Українське військове джерело також додало, що вчора ввечері ЗСУ завдали "скоординованого удару" по російському десантному кораблю, який нещодавно перейшов в Азовське море з Чорного.
За словами джерела, це судно стало п'ятим із семи десантних кораблів класу "Ропуча", які були потоплені або "приведені в непридатність" унаслідок атак ЗСУ.
"Цей успішний удар показує росіянам, що вони не можуть вільно діяти ні в Чорному морі, ні на сході", - додало джерело.
За словами джерела, російські військові використовують такі кораблі для переправлення боєприпасів і вантажів в окупований Маріуполь для подальшого транспортування на лінію фронту.
"Запобігаючи постачанню російських боєприпасів і ключових військових матеріалів, цей удар безпосередньо підтримає українські війська в їхній тривалій боротьбі", - прокоментувало джерело.
Читайте також: Джихад проти РФ: Путін на зустрічі з 17-річним сином Кадирова розповів правду про його діда (фото)


Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни
Навички для успіху у XXI столітті: чому емоційний інтелект важливіший за ШІ
Росія вивезла понад 300 тонн золота: вирішальна точка війни може настати влітку — Саакян









