На Полтавщині працівники Укрзалізниці викрадали пальне з локомотивів (відео, фото)

13.06.2024 в 17:00 | Олег Павлось, джерело: «Национальная полиция Украины»

У Полтавській області поліція викрила працівників Укрзалізниці, які викрадали з локомотивів паливо.

Поліція задокументувала 21 факт розкрадання пального укладачем поїздів, машиністами та помічниками машиністів. Сума завданих збитків сягає 500 тисяч гривень.

Подільники розробили схему незаконного привласнення дизельного палива з локомотивів. До протиправних дій вони залучили ще кількох своїх колег.

Порушники зливали пальне на території залізничної станції неподалік міста Кременчук.

Перед кожним "виходом" на справу фігуранти узгоджували дату, час і місце збору, а також дотримувалися посилених заходів конспірації.

"А саме використовували радіостанції, спілкувалися винятково через месенджери та виставляли на маршрутах так званих "фішкарів", які мали спостерігати за тим, щоб ніхто не помітив протиправних дій", - повідомили в поліції.

За один раз група могла викрасти з локомотивів до однієї тонни пального. Паливо вивозили автомобілем до місць зберігання в гаражах і підсобних приміщеннях.

Поліцейські затримали трьох членів злочинної групи безпосередньо під час зливу дизельного пального з вантажного тепловоза, який здійснив зупинку на залізничній станції.

Поліцейські провели 22 обшуки у службових приміщеннях, за місцями проживання, гаражах та в автомобілях фігурантів.

Було вилучено 1,5 тонни пального, карти маршрутів руху поїздів, банківські картки, мобільні телефони, засоби для викрадення пального, автомобіль, яким перевозили викрадене та "чорнові" записи.

Правоохоронці задокументували 21 факт розкрадання пального. Сума завданих АТ "Укрзалізниця" збитків сягає 500 тисяч гривень.

П'ятьом учасникам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Читайте також: У Києві прокурорка подарувала чоловікові майже мільйон гривень
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Дніпро: Тисячоліття Судноплавства – Від Порогів до Сучасних Викликів
Польща на роздоріжжі: як процвітання породжує радикалізм та загрожує Україні
Від фінансової біржі імперії до культурного центру: як Контрактові ярмарки сформували сучасний Київ
Від чавуноливарні до оборонного щита: Історія Київського заводу "Артем"
Відкриття Нових Видів: Від Розумних Білух до Крихітних Слимаків та Гнізда на Ford
Смертельна омана лісу: Найотруйніші гриби України
Ілля Рєпін: Українські вишиванки як символ національної ідентичності та мистецький маніфест
Загадка «Ока Сахари»: як науковці розкрили таємницю структури Ришат
Все видео

Лента новостей

Україна створила дешевий аналог ракет Patriot і вже провела випробування ракети FP-7.x
🕑 39 хвилин тому
Делегація ЄС в Україні оголосила відбір на оплачуване стажування у політичному відділі
🕑 1 годину 54 хвилини тому
РФ завершила підготовку до нового масованого удару і готується атакувати "Орєшніком"
🕑 2 години 14 хвилин тому
Тріщина в союзі: як конфлікт Трампа та Нетаньягу через Іран загрожує американській підтримці Ізраїлю
🕑 2 години 16 хвилин тому
Чонгарський міст повністю зруйнований, окупаційна влада намагається вгамувати ситуацію в Криму
🕑 2 години 51 хвилину тому
Військового судитимуть за спробу продати знайдену зброю окупантів
🕑 2 години 55 хвилин тому
Росія просто зараз бомбить Харків, пекельна хмара накрила місто, влучили у багатоповерхівку (відео)
🕑 3 години 47 хвилин тому
Українські військові провели понад 50 тисяч місій за допомогою наземних роботів
🕑 4 години 1 хвилину тому
Нічна атака на Одесу: троє людей постраждали, повністю вигоріла квартира у багатоповерхівці (фото, відео)
🕑 4 години 14 хвилин тому
Кінець епохи Булгакова в Києві: чому демонтаж пам'ятника став кроком до культурного визволення
🕑 4 години 17 хвилин тому
«Надайте мені громадянство»: розробник роботизованих комплексів для ЗСУ Аслан Хакімов публічно звернувся до Президента
🕑 4 години 34 хвилини тому
Асоціація підприємців-ветеранів України підтримала коаліційну лінійку кандидатів до РГК НАБУ
🕑 4 години 49 хвилин тому
У Росії атаковано НПЗ та військовий завод: відео моменту польоту ракети "Фламінго"
🕑 4 години 54 хвилини тому
Вибори до Ради громадського контролю НАБУ: «Останній Капіталіст» підтримав коаліцію антикорупційних кандидатів
🕑 4 години 55 хвилин тому
Вибори до Ради громадського контролю НАБУ: Юрій Гудименко закликав підтримати коаліцію кандидатів
🕑 5 годин 20 хвилин тому
Все новости