Загинула ще одна людина після удару РФ по дитячому майданчику в Миколаєві (фото, відео)
У лікарні помер чоловік, який постраждав через учорашню російську атаку по Миколаєву. Серед жертв – 13-річний хлопчик, а у числі постраждалих – 4 дітей. Таким чином кількість загиблих зросла до 4, повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.
«24 людини отримали поранення, з них четверо дітей. Медичну допомогу амбулаторно надано девʼятьом дорослим та двом дітям. На зараз в медичних закладах знаходяться двоє дорослих та двоє дітей», – повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
Він також зазначив, що вибуховою хвилею та уламками пошкоджено девʼять багатоквартирних будинків, заклад дошкільної освіти та приватні автомобілі.
Вибух в Миколаєві прогримів 19 липня о 17:14. Удар ракетою Х-59 прийшовся по житловому району міста, просто у паркан звичайного двору. Окрім трьох будинків руйнувань зазнав і дитячий садок.
Серед загиюлих 12-річний Кирило Дядюшко. Він захоплювався народними танцями. Його фотографії опублікував ансамбль народних танців Folk dance group SOUVENIR, де займалася дитина. Матір хлопчика, який загинула внаслідок ракетного удару, перебуває в стані шоку. З нею працюють психологи.
"Дитину розірвало на частини, хлопчик прийняв на себе більшу частину ракети, до під'їзду не добіг", - повідомляв після прильоту блогер Николаевский Ванёк.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).
Читайте також: У Білорусі засудили до страти співробітника "Червоного хреста", його розстріляють


Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі








