"Катастрофа в Туреччині вже на порозі": через сьогоднішній землетрус у влади "не залишилося часу" (відео)
Сьогодні вдень, 23 квітня, у Туреччині стався сильний землетрус. Підземні поштовхи магнітудою 6,2 зафіксували недалеко від Стамбула. Це один із найсильніших землетрусів, що сталися в місті з населенням 16 мільйонів осіб за останні роки.
Унаслідок землетрусу постраждала 151 людина, загиблих, на щастя, немає.
Землетруси в Стамбулі відчули по всьому регіону Мармурового моря. Поштовхи почалися близько 12:50 за місцевим часом і тривали 10–15 секунд, викликавши паніку в місті.
Перший землетрус мав магнітуду 3,9 бала, за ним — 6,2, а потім третій із магнітудою 4,4 бала. Після землетрусу силою 6,2 бала в Стамбулі зафіксували 10 повторних поштовхів магнітудою від 3,1 до 4,9, повідомило турецьке управління з надзвичайних ситуацій.
Спікер парламенту Туреччини закликав націю готуватися до катастрофи.
"Туреччину сколихне руйнівний землетрус, який уже "на порозі", - заявив він.
Тож коли сьогодні у Стамбулі зафіксували землетрус магнітудою 6,2 бала, після цього з'явилися попередження про те, що у влади "не залишилося часу".
Землетрус у Туреччині: поштовхи потрапили в прямі ефіри місцевих телеканалів (відео)
Як відомо, 6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини стався руйнівний землетрус магнітудою 7,8. Він став одним із найсмертоносніших в історії країни. Підземні поштовхи спричинили обвалення тисяч будівель, зокрема житлових будинків, шкіл, лікарень та історичних пам'яток. За офіційними даними, кількість загиблих у Туреччині перевищила 50 тисяч осіб, десятки тисяч дістали поранення.
Як раніше писав FaceNews.ua, Нові потужні землетруси на кордоні Туреччини і Сирії: з’явились відео руйнувань, люди під завалами


Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни












