Росія цієї ночі готує запуск міжконтинентальної балістичної ракети, - ГУР
У ніч на 19 травня Росія планує "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети зі стратегічного ракетного комплексу "Ярс". Про це повідомляє Головне управління розвідки України.
"З метою демонстративного тиску та залякування України, а також держав-членів ЄС і НАТО держава-агресор Росія в ніч на 19 травня 2025 року має намір здійснити "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу "Ярс", - йдеться у повідомленні.
За даними української розвідки, ракету із "навчальним боєприпасом" має запустити мобільний наземний комплекс зі складу 433 полку 42 дивізії 31 армії Ракетних військ стратегічного призначення держави-агресора. Запуск мають здійснити з району населеного пункту Свободний у Свєрдловскій області (адміністративний центр - Єкатеринбург).
ГУР не називає можливу ціль удару, але зауважує, що дальність польоту вказаної ракети становить понад 10 тисяч кілометрів. Зауважимо, що пряма відстань від місця запуску до кордонів України складає близько 1700 кілометрів.
Раніше також стало відомо, що Вбили розробника ракетного комплексу "Іскандер": його зіштовхнули зі сходів


Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк









