У Харкові вже більше 40 поранених і вбито жінку, поряд – дитяча залізниця (фото, відео)
07.06.2025 20:33
Сьогодні близько 17:30 окупанти вдарили КАБами по центру Харкова — одна людина загинула. Станом на зараз кількість поранених зросла до 40.
Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив, що росіяни били по Шевченківському району.
Одне з влучань було біля дитячої залізниці, зазначили у Харківській ОВА.
Загибла — 30-річна жінка. Вона — очільниця Дитячої залізниці, її призначили на посаду два тижні тому.
"Удар прийшовся поруч із виробничими приміщеннями та депо Малої Південної, нашої дитячої залізниці Харкова. З безпекових міркувань її не відкриваємо - відмінили відкриття, тож учнів чи відвідувачів не було на місці й вони в безпеці! Страшно уявити, що було б в інакшому випадку. Втім, удар забрав життя очільниці закладу - молодої співробітниці, 2 тижні як призначили", - написав у Facebook голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.
Читайте також: Росіяни впритул наблизилися до Сум: DeepState розповів, що буде далі


Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»











