На прикордонні Чернігівщини ворожий дрон влетів прямо в лікарню (фото)
Росіяни сьогодні вдень атакували лікарню в Семенівці, що на прикордонні Чернігівщини. Про це повідомив голова Семенівської громади Сергій Деденко на своїй Facebook-сторінці.
Як зазначили в поліції Чернігівської області, атаку на лікарню росіяни здійснили за допомогою дрона.
"Внаслідок влучання пошкоджено будівлю лікарні – вибиті вікна, пошкоджені стіни. Інформація про поранених не надходила", — йдеться в повідомленні.

Наслідки атаки росіян на лікарню в Семенівці 11 червня 2025 року. Поліція Чернігівської області
Поліція фіксує наслідки атаки та документує воєнний злочин окупантів.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України ("Воєнні злочини").

За словами начальника Чернігівської ОВА В'ячеслава Чауса, це вже пʼятий приліт у цей медзаклад.
"Цього разу запустили безпілотник. Попередньо, «молнію»", — пише він.
Читайте також: Атака по Одесі: нові фото з пологового будинку, станції переливання крові та зоопарку


Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк










