У Києві затримали ще шістьох фігурантів справи про розкрадання бюджетних коштів на транспортних об’єктах
Нацполіція викрила чергових учасників корупційної схеми, пов’язаної з реконструкцією трамвайної лінії на Кирилівській та реставрацією мосту метро. Сума збитків у кримінальному провадженні перевищує 25 мільйонів гривень.
Що сталося?
У Києві правоохоронці затримали ще шістох посадовців, які фігурують у справі щодо розкрадання бюджетних коштів. Йдеться про схеми привласнення понад 2,5 мільйона гривень, що є частиною масштабного розслідування із загальними збитками понад 25 млн грн.
Як працювала схема?
Згідно з даними слідства:
- Комунальні посадовці та представники підрядних фірм вносили завідомо неправдиві дані в акти виконаних робіт.
- Вартість ремонтних робіт на трамвайних коліях та мосту метро системно завищувалася.
- Кошти перераховувалися на рахунки підконтрольних компаній, після чого знімалися готівкою або переводилися в «тінь».
Що говорить поліція?
«Сума збитків у рамках кримінального провадження перевищує 25 мільйонів гривень. У результаті санкціонованих обшуків було вилучено документацію, печатки, електронні носії та чорнові записи», — зазначили в поліції.
У справі фігурують понад десять осіб, серед яких чинні та колишні посадовці, керівники підрядних компаній.
Деталі провадження
Справу розслідують за статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 5 ст. 191 — розтрата майна в особливо великих розмірах;
- ч. 3 ст. 28 — вчинення злочину організованою групою;
- ч. 1 ст. 366 — службове підроблення.
Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Джерело:


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ
