МАГАТЕ: Рівень радіації на Запорізькій АЕС у нормі
30.07.2025 17:46
Присутня на окупованій ЗАЕС команда МАГАТЕ підтверджує, що на станції не зафіксовано підвищення рівня радіації. Про це повідомляється на сторінці Міжнародного агентства з атомної енергії у соцмережі Х.
"За словами генерального секретаря Рафаеля Гроссі, команда МАГАТЕ на Запорізькій атомній електростанції в Україні підтверджує, що підвищення рівня радіації на об’єкті не зафіксовано", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше МВС України спростувало інформацію про начебто небезпечний рівень радіації у Запоріжжі.
"Офіційно щодо рівня радіації в Запорізькій області: станом на 21:20 29 липня відділенням радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС України проведено заміри повітря. Стан у межах норми - 0,14 мкЗв/год. Радіаційний фон по країні стабільний — загрози для населення немає", - йдеться у повідомленні.
Як раніше писав FaceNews.ua, Зафіксовано радіацію в Запоріжжі після вітру з боку окупованої атомної станції (відео)


Крим без пального та світла: окупаційна влада в паніці, мешканці тікають
Codex: Ваш новий ШІ-асистент для автоматизації бізнесу
Удари по Криму та логістиці РФ: наслідки для Кремля та окупантів
Українські удари перетворюють Крим на логістичний кошмар для Росії
Пустелі оживають: як рідкісне явище цвітіння змінює найпосушливіші куточки Землі
Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності















