Німеччина скорочує виплати українським біженцям
Коаліційний уряд Німеччини планує скоротити державні виплати новоприбулим українським біженцям. Про це йдеться у проєкті закону, запропонованого федеральним урядом.
Зокрема, документом передбачено зменшення витрат на 100 євро на місяць на кожного біженця.
Читайте також: Україна назавжди втратила більшість біженців, але може бути ще гірше, - демограф
"Згідно з проєктом закону, українці, які прибули до Німеччини з 1 квітня 2025 року, більше не отримуватимуть соціальну допомогу, натомість отримуватимуть виплати згідно із Законом про виплати шукачам притулку, які є меншими", - пише видання.
За даними уряду ФРН, у Німеччині проживає близько 1,25 мільйона біженців з України, і близько 21 000 вперше в'їхали до країни у зв'язку з російським вторгненням між 1 квітня та 30 червня 2025 року.
"Проєкт закону потребує схвалення кабінету міністрів та верхньої палати парламенту, перш ніж набуде чинності до кінця року", - йдеться у статті.
У Німеччині фіксують помітне зменшення кількості заяв на отримання притулку. Це пов’язують із посиленням прикордонного контролю та поверненням мігрантів, які вже починали оформлювати притулок в інших країнах.
Як раніше писав FaceNews.ua, Польща заробила на українцях у 8 разів більше, ніж надала їм допомоги, — Агентство ООН у справах біженців


Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі








