Росія запустила сайт, де продає викрадених українських дітей (фото)
Окупанти створили онлайн-каталог, у якому можна буквально обрати українську дитину за фото, кольором очей чи волосся. На сайті є фільтри, а дітей описують як товар — «спокійна», «слухняна», «добра». Так виглядає сучасна торгівля людьми у 21 столітті. Про це повідомив Микола Кулеба, засновник та керівник благодійної організації Save Ukraine.
За словами Кулеби, йдеться переважно про дітей, вивезених з окупованих Луганщини, Донеччини та Криму. Більшість з них народилися ще до окупації та мали українське громадянство. Частина дітей залишилася без батьків через дії самих окупантів. Іншим просто видали російські документи, щоб приховати викрадення.
Читайте також: У Бердянську дітей знову "обстежують" під наглядом
Цей сайт — прямий доказ злочинів проти українських дітей. Їхні обличчя відкрито публікують, описують як у каталозі рабів, і пропонують російським родинам для “усиновлення”, наголосив Кулеба. За його словами, коли російська сторона на переговорах вимагає списки викрадених дітей, їм достатньо просто передати базу з власного сайту так званого «міністерства освіти» в Луганську.

У Save Ukraine запевняють, що зроблять усе можливе, аби повернути цих дітей додому — в родини та в Україну.
Раніше також стало відомо, що "Це мобілізація": Росія відправляє на фронт викрадених українських дітей, - The Times


Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі







