РФ атакувала ТЕС на Київщині: енергетики працюють над відновленням
У ніч на 8 вересня російські війська завдали масованого удару по енергетичній інфраструктурі Київщини. Під вогонь потрапив один із ключових об’єктів теплової генерації.
У Міністерстві енергетики наголосили, що атака була спрямована виключно проти цивільного населення, адже її наслідки загрожують знеструмленням житлових будинків, лікарень, шкіл і дитсадків.
Читайте також: Реальна катастрофа: як Трипільська ТЕС труїть киян, спалюючи вугілля з надвисоким вмістом золи і сірки
«Противник свідомо цілив по критично важливій цивільній інфраструктурі – об’єктах генерації, системах передачі та розподілу електроенергії, а також газовій інфраструктурі», – йдеться у повідомленні відомства.
Наразі на місці працюють рятувальники й енергетики, які ліквідовують наслідки удару та намагаються стабілізувати енергопостачання.
За даними моніторингових ресурсів, під удар потрапила Трипільська ТЕС в Обухівському районі. Внаслідок атаки у низці населених пунктів Київщини зникло світло.
Міненерго обіцяє інформувати громадян про будь-які зміни у графіках подачі електроенергії окремо.
Читайте також: Масована атака на Київ: загинули жінка та немовля, понад 20 поранених


Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»










