Польщу накрила хвиля антиукраїнських настроїв: Туск зробив гучну заяву
Польщу накрила хвиля антиукраїнських настроїв, інспірована Кремлем і підтримана деякими польськими політиками. Про це на своїй сторінці в соцмережі Х повідомив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.
"Зростає хвиля проросійських настроїв і неприязні до охопленої війною України, що створюється Кремлем на основі справжніх страхів і емоцій", – констатував очільник польського уряду.
Він зауважив, що польським політикам належить "зупинити цю хвилю, а не плисти на ній".
Читайте також: За ці висловлювання Кароля Навроцького назвали "голосом Путіна"
"Це випробування на патріотизм і зрілість всієї польської політичної еліти", – наголосив Туск.
Антиукраїнська позиція нового президента Польщі Навроцького
Новий президент Польщі Кароль Навроцький ще до своєї перемоги на виборах обіцяв заблокувати Україні вступ до НАТО, що є однією з ключових вимог Росії.
Наприкінці серпня він ініціював заборону у Польщі червоно-чорного прапора. Навроцький наполягає на тому, аби прирівняти його до символіки нацистів та комуністів.
Як відомо, Лех Валенса назвав Навроцького "сутенером, альфонсом, шахраєм, лихварем, брехуном і наркоманом"


Нові деталі «плівок Міндіча»: детектив НАБУ Магамедрасулов розповів про «Мідас», прослуховування та тиск під час обшуків
Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося








