Близько 35 тисяч хасидів вже прибули до Умані на Рош га-Шана: відео масової молитви
22.09.2025 15:30
До Умані на Черкащині на Рош га-Шана прибуло вже близько 35 тисяч засидів, загалом очікується до 38 тисяч паломників, повідомили в Об'єднаній єврейській общині України.
"Близько 35 тисяч паломників-хасидів прибуло до Умані напередодні Рош га-Шана 5786", - повідомили в ОЄОУ.
За даними Об'єднаної єврейської общини України, до зони проведення паломництва вже прибула очікувана раніше кількість прочан.
"За попередньою оцінкою, на початку святкування в Умані очікується до 38 тисяч паломників-хасидів", - ідеться у повідомленні.
"ОЄОУ моніторить ситуацію в районі меморіального комплекса імені раббі Нахмана, куди з'їжджаються паломники", - наголосили в общині.
Як відомо, сьогодні ввечері, 22 вересня, розпочнеться святкування юдейського Нового року, яке триватиме до вечора 24 вересня.
Дивіться також: "Слава Україні!", "Путін – х*йло!", "Путін – п*дорас!": в Умань прибувають хасиди (відео)


Масована атака на українську логістику: збитки сягають мільярдів, компенсацій не буде
Росія посилила атаки ракетами "Онікс": чим небезпечна ця надзвукова зброя
Європа розробляє нові ракети для України: програма "Breakthrough"
Економічний розворот: Чому демократи випереджають республіканців вперше за десятиліття, і що це означає для України
Ізраїль ставить жорсткі умови перемир'я з ХАМАС: демілітаризація Сектору Гази та роззброєння
5% відкатів на дорогах: Як працює корупційна система в тилових областях України
Мобілізація заброньованих: чи законні відміна броні та примусова служба?
«Поклик Яру»: як табір виховує майбутніх лідерів України через патріотизм і випробування










