У Чернігові ворожі дрони двічі влучили у АЗС (відео)
05.10.2025 14:02 (Оновлено 05.10.2025 в 14:05)
У Чернігові російський БпЛА влучив в заправочну станцію. Про це повідомив начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.
«Ворог не припиняє атак на наше місто. Безпілотник поцілив у АЗС», — заявив начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський.
Нагадаємо, у Чернігові внаслідок атаки РФ "шахедами" пошкоджений енергообʼєкт. Також є влучання в одне із підприємств, там виникла пожежа. На Ніжинщині росіяни безпілотником завдали удару по одному із підприємств, також пошкоджений жилий будинок. У Семенівській громаді через удар безпілотником пошкоджене адмінприміщення.
Читайте також: У Чернігові приліт в енергооб’єкт, над містом сильний дим, є аварійні знеструмлення (відео)


Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі




