Армія РФ вгатила по енергетичній та залізничній інфраструктурі на Полтавщині та Сумщині (фото)
Уночі окупанти вдарили по енергетичній та залізничній інфраструктурі на Полтавщині та Сумщині. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба.
"Росія знову б’є по енергетиці та залізничній інфраструктурі. Вночі – масовані атаки на Полтавщині та Сумщині. У Полтаві уражені локомотивне депо, дистанція енергопостачання, тягові підстанції. Пошкоджено адміністративні та складські приміщення, рухомий склад. Виникли пожежі, які ліквідовані рятувальниками. На щастя, без постраждалих", - інформує Кулеба.
Через атаку тимчасово затримувались поїзди Харків–Львів, Львів–Харків, Краматорськ–Львів – зараз усі у русі.
Унаслідок влучань пошкоджено енергетичний об’єкт — без світла залишалися понад тисяча домогосподарств у Полтаві та навколишніх населених пунктах.
"Схожа ситуація у Сумах - зафіксовані пошкодження житлових будинків і знеструмлення частини міста. На місцях працюють штаби ліквідації наслідків. Фахівці обстежують території, відновлюють енергопостачання, допомагають людям. Залізничний рух стабілізовано, критична інфраструктура поступово повертається до роботи", - також розповів Кулеба.
Він також додав, що ворог хоче зірвати опалювальний сезон і паралізувати роботу Укрзалізниці, яка залишається критичною артерією країни.
Читайте також: Нові атаки по Чернігівщині: "шахеди" спалили зерно та знову атакували критичну інфраструктуру


Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни






