"Те, що зробили сьогодні вночі ЗСУ, не має аналогів у світі": Сергій Флеш про сили ППО
Сьогодні під час комбінованої атаки на столицю система ППО Києва працювала чудово. Як зазначає у своєму телеграм-каналі Сергій Флеш - фахівець із військових радіотехнологій та технічний блогер - те, що зробили сьогодні вночі наші Збройні сили, не має аналогів у світі.
"Коли Петріот збиває балістику в автоматичному режимі, рятуючи наші життя, це більше заслуга партнерів, які надали нам ці системи. Але те, що зробили сьогодні вночі ЗСУ, не має аналогів у світі. Я без пафосу скажу, що, напевно, жодне місто у світі жодної країни не зможе відбити продуману атаку понад півтисячі повітряних цілей", - зазначає Сергій "Флеш" Бескрестнов.
Водночас у ЦПД РНБО зазначили, що роботу ППО і перехоплювачів ускладнював туман. Тобто, якби не цей погодній фактор, результати могли би бути кращими.
У свою чергу автор телеграм-каналу "Николаевский Ванек" пише, що результат збиття середній з тієї причини, що столицю спершу атакувала дуже велика кількість дронів.
"Знаю, що відбивати крилаті ракети після такої кількості мопедів було важко, тому загалом результат зі збиття середній", - написав він.
Читайте також: РФ воює навіть з мертвими: добірка відео по районах Києва, де зруйновані висотки і кладовище


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ




