Крижаний удар: у Києві навалить снігу та вдарять морози
14.02.2026 15:05
Найближчими днями погода у Києві кардинально зміниться. До столиці прийдуть опади, а потім відчутно похолоднішає. Про це повідомляє Український гідрометцентр.
"15 лютого характер погоди зміниться: вдень атмосферні фронти активного південного циклону зумовлять значний сніг, незатишний північно-східний вітер. Температуру чекаємо вночі та вдень 0°...-5°", - прогнозують синоптики.
На початку наступного тижня зима посилить свої позиції. Вночі снігу стане ще більше, а вдень опади вже припиняться.
"Колючий північно-західний вітер поширюватиме нову порцію холоду, що спричинить зниження температури по області вночі до -6°...-11°, вдень до -4°...-9°", - прогнозують в Укргідрометцентрі.
Надалі, впродовж 17-18 лютого, опадів вже не буде, але утримається холодна погода. По Київській області вночі -12°...-17°, вдень -5°...-10°. У Києві, як зазвичай, мороз буде на кілька градусів менше - до -14° вночі та -6°...-7° вдень.
Читайте також: Снігопади, сильний вітер та морози: на Україну насувається негода


На перетині галузей: чому Defense Tech в Україні перетворюється на глобальну індустрію подвійних технологій
Тріщини у моноліті: у РФ зафіксували рекордний сплеск недовольства, а регіони відкрито зловтішаються з обстрілів Москви
Зміна світового порядку: як Сі Цзіньпін переграв Трампа на саміті в Пекіні
Економічний глухий кут РФ: чому Путін знову летить до Китаю і повернеться ні з чим
Як київський X-Park виживає під час війни: обрубані крила авіації, прильоти та реабілітація ветеранів на пузі
Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика




