В Одесі експосадовицю підозрюють у завданні збитків на 2 млн грн при закупівлі обладнання для шкіл
В Одесі правоохоронці повідомили про підозру колишній посадовиці районної комунальної установи, яка забезпечує фінансову та господарську діяльність закладів освіти. За інформацією центру журналістських розслідувань Nikcenter, її дії призвели до збитків для бюджету на суму понад 2 мільйони гривень.
Деталі закупівлі за завищеними цінами
У травні 2024 року посадовиця організувала закупівлю 106 мультимедійних комплексів, які включали інтерактивні дошки та проєктори. За результатами відкритих торгів комунальна установа Одеської міської ради уклала договір із приватним підприємством на постачання обладнання на суму понад 6,8 мільйона гривень.
Як з'ясувалося згодом, техніку закупили за суттєво завищеними цінами, що не відповідали ринковому рівню. Журналісти також зазначають, що за минулий рік в Україні на закупівлі інтерактивних дошок та панелей загалом витратили понад 600 мільйонів гривень, при цьому половину цієї суми розділили між собою лише п’ять компаній.


Зеленський розповів про нові призначення: Федоров може очолити напрямок військових інновацій, Кліменко стане секретарем РНБО
Нафта злетіла до $100: як атаки хуситів та війна в Ірані впливають на світову економіку
США схвалюють мільярдний пакет допомоги Ірану, Саудівська Аравія отримує дозвіл на збагачення урану: що це означає для Близького Сходу
Невидима загроза: Як отруєння свинцем позбавляє мільйони дітей інтелекту та здоров'я
Продовжується невизначеність: чи повернеться Федоров до Міноборони?
Російська дійсність: від зустрічі Лаврова до фекалій з кранів
Нове керівництво ЗСУ: Призначення Драпатого та Скиб'юка, виклики для України
Україна переписала морську доктрину: як дрони витіснили флот агресора з Чорного моря








