У Києві мікроавтобус на швидкості протаранив поліцію та BMW (відео)
У Шевченківському районі столиці на вулиці Назарівській сталася дорожньо-транспортна пригода за участю патрульної поліції.
Водій мікроавтобуса Renault на великій швидкості врізався у поліцейську автівку, яку від удару відкинуло у легковик BMW, повідомляє Ранок.LIVE.
Дивіться також: Пункт призначення по-київськи: у ДТП людині відірвало голову, а тіло іншої повисло на паркані (відео)
На місці інциденту працюють п'ять екіпажів поліції, територію частково перекрито в очікуванні слідчо-оперативної групи. Водій BMW наразі перебуває у стані глибокого шоку, а з мікроавтобуса винуватця аварії медики швидкої допомоги госпіталізували щонайменше одну людину.
Читайте також: Налякана пасажирка просила зупинити: водій Mercedes, який вбив 4 людей у Києві, на момент ДТП працював як таксі


Смертельна омана лісу: Найотруйніші гриби України
Ілля Рєпін: Українські вишиванки як символ національної ідентичності та мистецький маніфест
Загадка «Ока Сахари»: як науковці розкрили таємницю структури Ришат
Дзеркальна трагедія за 6 років: чому реєстр педофілів та мобілізація не зупинили рецидивіста у Дніпрі
Токіо посилює безпеку: Посол Японії розповів про військові загрози РФ та нові рамки оборонної співпраці з Україною
«КПІ гартує»: засновник MediaMonitoringBot Григорій Маленко розповів про тиск під час навчання та важливість помилок
Миколай Кривавий у TikTok: Як імперія використовує українських геніїв для спотворення історії
За лаштунками переговорів: Зеленський пише листа Путіну, Москва обговорює візити Кушніра та Віткофа
















