xcounter
Calendar Icon

Київ під ракетним ударом: 11 загиблих, Зеленський закликає до посилення ППО

06.07.2026 12:51 (Оновлено 06.07.2026 в 12:51)

Київ зазнав масованого ракетного удару в ніч на 6 липня. Внаслідок атаки загинула щонайменше 11 людей, ще 46 отримали поранення. Місто Дарницького району столиці потрапило під обстріл, що призвело до руйнувань та жертв. У Вишневому триває пожежа на місці ракетного удару, проводиться евакуація.

Реакція Президента та заклик до союзників

Президент України Володимир Зеленський відреагував на обстріл, підтвердивши інформацію про 11 загиблих у Києві та ще трьох у Київській області. Він зазначив, що українські сили показали добрі результати у збитті дронів та крилатих ракет, але не змогли протидіяти російській балістиці через недостатнє постачання ракет-перехоплювачів. Зеленський закликав союзників прискорити постачання таких ракет та розробити нові рішення для захисту українського неба після саміту НАТО.

Читайте також: Удари по НПЗ Росії: Як українські дрони впливають на збір урожаю та економіку РФ

Наслідки атаки та День жалоби

За останніми даними мера Києва Віталія Кличка, загальна кількість постраждалих у столиці сягнула 46 осіб. Серед загиблих – щонайменше 11 людей. У зв'язку з трагедією, 7 липня у Києві оголосили Днем жалоби. Одна з історій, що стала відомою, – це розповідь Павла, який приїхав до столиці відвідати дітей та онуків. Його будинок у Дарницькому районі постраждав від обстрілу, його дружину та сина госпіталізували.

Читайте також: Росія бомбардує українські АЗС: терор чи відчай безсилої агресії?
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини