Calendar Icon

​В Брюсселі за участю Міністра оборони України відбулася зустріч у форматі «QUINT»

13.02.2020 12:12 (Обновлено 13.02.2020 в 12:13)

Вчора, 12 лютого, під час робочого візиту української делегації до штаб-квартири НАТО, Міністр оборони України Андрій Загороднюк взяв участь у багатосторонній зустрічі з головами делегацій оборонних відомств Великої Британії, Канади, Польщі, Литви та США в форматі «QUINT».

Українська сторона акцентувала увагу на можливості оптимізації міжнародної підтримки з метою більш ефективної координації зусиль. Міністр оборони наголосив на необхідності визначення спектру міжнародних зусиль відповідно до пріоритетів оборонної реформ, з метою більш якісної оцінки існуючої та подальшої допомоги Україні.

Також Андрій Загороднюк зауважив, що важливою є координація зусиль в посиленні спроможностей ВМС ЗС України, в цьому контексті за підсумками зустрічі досягнуто домовленостей щодо опрацювання пакета допомоги для українських військово-морських сил. Поміж інших напрямків, на яких зауважила українська сторона покращення ситуаційної обізнаності, обмін інформацією та посиленні спроможностей у сфері кібербезпеки.

Сторони також обмінялися поглядами щодо поточного стану реформування, пріоритетних напрямків роботи нової команди, а також можливості розширення співробітництва у форматі «QUINT» на рівні начальників генеральних штабів та директорів з політики оборонних відомств.

Серед іншого, голови національних делегацій країн-членів Альянсу висловили підтримку прагненням України щодо участі у програмі Партнерства розширених можливостей НАТО.

Очільник оборонного відомства також подякував за постійну підтримку партнерів і наголосив на важливості розширення співробітництва в багатосторонньому та двосторонньому форматах.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9828,87 грн./литр
А-95+25,84 грн./литр
А-9524,5 грн./литр
А-9223,43 грн./литр
ДТ23,78 грн./литр
LPG10,5 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости