xcounter
Calendar Icon

​Як ми можемо врятувати 2000 життів

09.04.2020 09:54 (Оновлено 09.04.2020 в 09:55)

Немає нічого ціннішого та важливішого за життя людини. Саме тому команда першого комьюніті агентства в Україні OMGagency запустила соціальну ініціативу #даруйповітря.

Мета проекту - врятувати мінімум 2000 тисячі життів в найближчі місяці, а в перспективі допомогти врятувати десятки тисяч життів в масштабі всієї держави.

Як ми всі знаємо, у світі зараз шалений попит на апарати штучної вентиляції легень. Тільки вони можуть врятувати життя людини, коли в неї почали розвиватися ускладнення. В Україні таких апаратів критично мало: 1 870 апаратів на 41,8 млн населення. Країни усього світу стоять у черзі на їх придбання. Через це апарати фізично неможливо придбати і доставити раніше кінця літа.

#даруйповітря - це ініціатива спрямована на збір коштів 24-х ШВЛ.

Україні дуже пощастило, що партнер проекту Українська біржа благодійності, вже забронювала в США 50 таких апаратів, 24 з яких відразу відправлять в кожну область, як тільки ми зберемо кошти. Поставка планується на травень, у період, коли очікується пік захворілих. УББ також допоможе закупити, доставити та встановити апарати у лікарні.

Загальна вартість ШВЛ: 18 000 000 грн.

Долучитися та перевести кошти можна ось тут: сторінка проекту

Нашу ініціативу вже підтримали багато відомих українських блогерів та артистів. Серед них Альона Альона, Майкл Щур, Аліна Паш, Настя Каменських, Ярмак. Щодня до цієї ініціативи долучаються сотні відомих людей.

Ми не можемо зараз змінити світ, але можемо врятувати життя тих, хто його змінить.

Даруй повітря - рятуй життя!

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини