xcounter
Calendar Icon

Українські митці покоління "Z" поділилися в Лондоні своїм баченням щастя: де подивитися онлайн-виставку

02.06.2021 14:08 (Оновлено 02.06.2021 в 14:08)

В перший день літа відкрилася "Галерея щастя", – віртуальна виставка образотворчих робіт на тему "Щастя", створених молодими художниками з України, Гватемали, Північної Македонії, Великобританії та Австрії.

Три тижні перспективні молоді художники з України у віці 11-21 років, разом з однолітками із Гватемали, Північної Македонії, Великобританії й Австрії, брали участь у конкурсі образотворчого мистецтва на тему "Щастя", що проводиться ініціативою для перспективних молодих талантів @creative.fellowship спільно з галереєю SAAS (Лондон). До конкурсу допускалися різноманітні візуальні роботи на будь-яких носіях, а основною умовою було показати своє бачення щастя.

В Міжнародний день захисту дітей, у "Галереї щастя" представили тридцять відібраних оргкомітетом робіт. У зв'язку з карантинними обмеженнями виставка буде проводитися у віртуальному форматі на сайті галереї https://www.saas-london.com.

Куратором "Галереї щастя" виступає італійська художниця і олімпійська чемпіонка зі спортивної стрільби Петра Цублазінг.

З 1 червня у любителів мистецтва є можливість проголосувати за вподобані ними роботи на сторінці @creative.fellowship в Інстаграм. Чотирнадцять найбільш улюблених експонатів будуть представлені у спеціальному календарі на 2022 рік. Всі учасники конкурсу отримають надрукований календар.

"Галерея щастя" проводиться в рамках партнерства ініціативи @creative.fellowship із програмою Зальцбурзького фестивалю "Jung&Jed*r" для дітей та молоді, при співпраці з Галереєю SAAS, Лондон.

https://www.instagram.com/creative.fellowship

Довідка:

Ініціатива @creative.fellowship

@creative.fellowship – цифрова платформа, яка об'єднала філантропів і представників творчих професій в областях опери, балету, театру, класичної музики, візуального та прикладного мистецтва, щоб поділитися своїм досвідом, підтримати молодих колег і популяризувати мистецтво серед молодого покоління, роблячи, таким чином, класику більш доступною і зрозумілою. Ініціативи @creative.fellowship проводяться при співпраці з молодіжною програмою Зальцбурзького фестивалю "Jung&Jed*r" і з програмою "Solway music fellowship" для молодих творчих талантів з України, Північної Македонії і Гватемали.

Сторінка в Інстаграм: @creative.fellowship

Програма підтримує розвиток навичок і компетенцій молодих людей, які забезпечують зростання їх творчого потенціалу, а також сприяє якості, інноваціям та визнанню творчості молоді, маючи за мету розвиток якості життя в країнах з економіками, що мають менше привілеїв і можливостей.

Петра Цублазінг

Петра Цублазінг – італійська художниця й олімпійська чемпіонка зі спортивної стрільби. У березні 2021 року вона приєдналася до віртуальної "Колекції щастя", що проводиться у рамках @creative.fellowship, в якості незалежного куратора.

В якості спортсменки й олімпійської чемпіонки Петра протягом майже двох десятиліть подорожувала по світу, представляючи Італію на змаганнях. У 2018 році вона повністю змінила сферу своїх інтересів і почала розвивати творчий потенціал. У тому ж році пані Цублазінг розпочала навчання візуальним комунікаціям в Європейському Інституті Дизайну (IED) в Турині, Італія. Сьогодні Петра Цублазінг – художник з високим технічним рівнем і глибокими знаннями як мови, так і особливих технік, що використовуються в таких різних сферах застосування, як дитячі та наукові ілюстрації, мультфільми, анімація, дизайн традиційних публікацій і реклами.

Галерея SAAS

Йдучи шляхом батька, відомого художника Макса Бірштейна, Софія Ебботт у березні 2018 р. заснувала Галерею SAAS в Челсі, Лондон. SAAS розшифровується як "Sofya Abbott Art Space" (Творчий простір Софії Ебботт). Основна мета творчого простору Софії Ебботт – знайомити початківців і визнаних художників із творчим життям Великобританії. Крім цього, Галерея SAAS відома як соціальний клуб, де проводяться різні освітні заходи, розраховані на аудиторію різного віку.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини