xcounter
Calendar Icon

У Лубнах розробили прилад, завдяки якому будуватимуть в Україні житло енергоефективнішим

Тест на герметичність приміщень - HermeticTest від Evo.House. Саме ця розробка може допомагати робити будинки теплими та є схожою з тією, яку обов'язково використовують при енергоефективному будівництві у Європі та США.

«Нашій будівельній організації 16 років і 6 років ми займаємось інноваціями у сфері енергозбереження та збереження здоров'я людини. Все це завдяки співпраці з багатьма інститутами Національної академії наук України» - зазначив керівник компанії Сергій Корнієнко. Є три головні типи теплообміну: теплопровідність, випромінювання і найскладніший для мінімізації - це конвекція. Саме завдяки тесту на герметичність приміщень HermeticTest від Evo.House вирішуються проблеми з останнім. Контур будинку має бути герметичним, а повітря має подаватися через систему вентиляції та бажано з рекуперацією тепла. Єдине утеплення стін не дасть максимального результату. Якщо хочете енергоефективний будинок - мінімізуйте всі три види теплообміну. https://uk.wikipedia.org/wiki/Теплообмін

Збереження тепла в будинку - це не тільки економія на опаленні, а й опосередковано зменшення викидів СО2.

Вуглекислий газ (СО2) - головний з парникових газів, який викликає глобальне потепління на планеті, що є головною екологічною проблемою. Якщо при кожному будівництві використовувати даний прилад - можна зменшити до 10% викидів СО2 країною. Перехід на альтернативні джерела енергії неминучий у світі для збереження нашої планети. Але ембарго на російську нафту, та, можливо, газ, має підштовхнути до більш енергоефективних технологій та до "зеленої" генерації енергії. Використання газу - це не тільки опосередковано підтримка ворога, а також значна шкода екології планеті. Застосовуйте для опалення будинків електрику та утеплюйте будинки правильно, мінімізуючи всі три види теплообміну: теплопровідність, випромінювання та конвекція.Командою розробників HermeticTest від Evo.House обговорили можливі шляхи співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань енергетики:

1. Гармонізація українських стандартів теплофізики до європейських у питанні збереженні тепла шляхом мінімізації конвекції. Саме для цього виду тепловтрат розроблений український прилад - HermeticTest від Evo.House

2. Долучення експертів команди Evo.House до «Великої термомодернізації», про яку говорив Президент.

3. Тестування на герметичність бомбосховищ, які мають систему фільтрації повітря, приладом - HermeticTest.

Приклад:

Енергетична криза неминуча і збереження тепла має бути на найвищому рівні в Україні. Такі зустрічі є надзвичайно важливими для подальшого розвитку наукової діяльності та підтримки виробників в Україні.

Керівник компанії Evo.House - Сергій Корнієнко

Рухаємося разом до перемоги та розвитку країни!

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини