xcounter
Calendar Icon

У Лубнах розробили прилад, завдяки якому будуватимуть в Україні житло енергоефективнішим

Тест на герметичність приміщень - HermeticTest від Evo.House. Саме ця розробка може допомагати робити будинки теплими та є схожою з тією, яку обов'язково використовують при енергоефективному будівництві у Європі та США.

«Нашій будівельній організації 16 років і 6 років ми займаємось інноваціями у сфері енергозбереження та збереження здоров'я людини. Все це завдяки співпраці з багатьма інститутами Національної академії наук України» - зазначив керівник компанії Сергій Корнієнко. Є три головні типи теплообміну: теплопровідність, випромінювання і найскладніший для мінімізації - це конвекція. Саме завдяки тесту на герметичність приміщень HermeticTest від Evo.House вирішуються проблеми з останнім. Контур будинку має бути герметичним, а повітря має подаватися через систему вентиляції та бажано з рекуперацією тепла. Єдине утеплення стін не дасть максимального результату. Якщо хочете енергоефективний будинок - мінімізуйте всі три види теплообміну. https://uk.wikipedia.org/wiki/Теплообмін

Збереження тепла в будинку - це не тільки економія на опаленні, а й опосередковано зменшення викидів СО2.

Вуглекислий газ (СО2) - головний з парникових газів, який викликає глобальне потепління на планеті, що є головною екологічною проблемою. Якщо при кожному будівництві використовувати даний прилад - можна зменшити до 10% викидів СО2 країною. Перехід на альтернативні джерела енергії неминучий у світі для збереження нашої планети. Але ембарго на російську нафту, та, можливо, газ, має підштовхнути до більш енергоефективних технологій та до "зеленої" генерації енергії. Використання газу - це не тільки опосередковано підтримка ворога, а також значна шкода екології планеті. Застосовуйте для опалення будинків електрику та утеплюйте будинки правильно, мінімізуючи всі три види теплообміну: теплопровідність, випромінювання та конвекція.Командою розробників HermeticTest від Evo.House обговорили можливі шляхи співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань енергетики:

1. Гармонізація українських стандартів теплофізики до європейських у питанні збереженні тепла шляхом мінімізації конвекції. Саме для цього виду тепловтрат розроблений український прилад - HermeticTest від Evo.House

2. Долучення експертів команди Evo.House до «Великої термомодернізації», про яку говорив Президент.

3. Тестування на герметичність бомбосховищ, які мають систему фільтрації повітря, приладом - HermeticTest.

Приклад:

Енергетична криза неминуча і збереження тепла має бути на найвищому рівні в Україні. Такі зустрічі є надзвичайно важливими для подальшого розвитку наукової діяльності та підтримки виробників в Україні.

Керівник компанії Evo.House - Сергій Корнієнко

Рухаємося разом до перемоги та розвитку країни!

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости