xcounter
Calendar Icon

Вибір між валізою з пластику та тканини

23.02.2023 18:43 (Оновлено 23.02.2023 в 18:43)

Подорож - одна з найдивовижніших пригод, яку можна втілити в житті. Однак перед кожною поїздкою є питання вибору правильної валізи. Одним з головних критеріїв вибору є матеріал, з якого вона зроблена.

У цій статті ми розглянемо два основні типи матеріалів - пластик або тканина.

На сайті I-Bags https://i-bags.com.ua представлений широкий асортимент валіз різних типів, включаючи моделі з полікарбонату і тканини, а також різних розмірів - від великих до маленьких. Ви можете вибрати з великої різноманітності валіз на сайті I-Bags той, який підходить саме вам за вашими потребами.

Пластикові валізи

Це чудовий вибір для тих, хто шукає легкий, міцний та зручний у використанні багаж. Ось кілька причин, чому вони можуть бути найкращим вибором для ваших подорожей.

 1. Зазвичай легші, ніж тканинні того ж розміру. Це означає, що ви можете запакувати більше речей, не перевищуючи допустиму вагу багажу. До того ж, вони зазвичай мають міцніші ручки та коліщатка, що робить їх більш маневровими.
 2. Легко чистяться та стійкі до зовнішніх впливів, таких як дощ чи пил. Ви можете бути впевнені, що ваш багаж залишиться сухим та чистим, навіть якщо ви перевозите його у дощову чи запорошену погоду.
 3. Більш міцні та довговічні. Вони захищають ваш багаж від ударів та пошкоджень під час перевезення, що робить їх ідеальним вибором для мандрівників, які перевозять тендітні предмети чи цінні речі.

Нарешті, пластикові валізи мають багато переваг перед тканинними валізами, і вони доступні у різних стилях, кольорах та розмірах.

Незважаючи на всі переваги, такі валізи мають і деякі недоліки, які варто враховувати при виборі вашого ідеального багажу.

 • часто громіздкі. Вони можуть займати більше місця в багажнику літака або поїзді, що може призвести до додаткових витрат на перевезення багажу.
 • зазвичай мають менше внутрішнього простору.
 • можуть бути дорожчими. Однак, як правило, мають більш високу якість та довговічність, що може виправдати їхню вищу ціну в довгостроковій перспективі.

Валізи з тканини

Переваги:

 1. Зазвичай гнучкіші. Гнучкі стінки тканинних валіз можуть дозволити вам краще використовувати доступний простір і запакувати більше речей.
 2. Мають більше внутрішнього простору. Мають вбудовані кишені та відділення, що може спростити організацію ваших речей.
 3. Зазвичай коштують дешевше. Це може бути важливим фактором для тих, хто хоче заощадити на своєму багажі або для тих, хто подорожує невеликим бюджетом.

В цілому, ці валізи можуть бути відмінним вибором для тих, хто шукає легкий, просторий і доступний багаж.

широкий асортимент валіз різних типів, включаючи моделі з полікарбонату і тканини, а також різних розмірів

Тканинні валізи є популярним вибором для мандрівників, але вони також мають недоліки:

 • вони можуть швидко забруднитись. Крім того, через відсутність жорсткого каркасу можуть втратити форму, якщо в них не правильно розподілити вагу.
 • вони менш міцні, і можуть бути пошкоджені при сильних ударах або неправильному поводженні. Вони також не так добре захищають вміст, що може пошкодити ваш одяг чи інші цінні речі.
 • крім того, зазвичай не мають інтегрованих замків і можуть бути легко розкриті зловмисниками, особливо якщо ви перевозите цінні предмети чи гроші.

Загалом, вибір матеріалу - це питання особистих уподобань та потреб, які можуть змінюватися залежно від типу поїздки та ситуації.

Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини