Calendar Icon

"Ой, бл…дь, объявляется перерыв": судья показала адвокату кукиш и угрожала выбить аппаратуру (видео, фото)

15.12.2018 02:59 (Обновлено 15.12.2018 в 03:01)

Служительница Фемиды эмоционально отреагировала на ведение адвокатом видеосъемки судебного заседания.

Це відео зроблено захисником, адвокатом, який обліковується у Раді адвокатів Запорізької області Галчанськими Сергієм Вікторовичем (свідоцтво № ЗП001307) позавчора, 12 грудня 2018 року о 10 год. 37 хв., у залі судового засідання Оріхівського районного суду Запорізької області, під час розгляду кримінального провадження (справи), № 12015080000000021 внесеного 14 січня 2015 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за обвинуваченням громадянина України у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України. Коментар до відео виключно на положеннях законодавства України. Відповідно до положень ст.28 Конституції України: Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам. Відповідно ст.11 Кримінального процесуального кодексу України: Стаття 11. Повага до людської гідності 1. Під час кримінального провадження повинна бути забезпечена повага до людської гідності, прав і свобод кожної особи. 2. Забороняється під час кримінального провадження піддавати особу катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує її гідність, поводженню чи покаранню, вдаватися до погроз застосування такого поводження, утримувати особу у принизливих умовах, примушувати до дій, що принижують її гідність. 3. Кожен має право захищати усіма засобами, що не заборонені законом, свою людську гідність, права, свободи та інтереси, порушені під час здійснення кримінального провадження. Також див. п.4) ч.1 ст.7 цього Кодексу.

Posted by Сергей Викторович Галчанский on Thursday, December 13, 2018

Судья показала кукиш

В Запорожской области судья районного суда весьма эмоционально реагировала на ведение адвокатом видеосъемки судебного заседания: нецензурно бранилась, угрожала разбить аппаратура и даже показала кукиш.

Соответствующие фото и видео опубликовал на своей странице в Facebook адвокат Сергей Галчанский.

Судья показала адвокату кукиш

"Я не хочу, чтобы Вы меня снимали! Вы меня млышите или нет?! Я выбью сейчас Вашу эту аппаратуру! Ну, придурок, самый настоящий придурок! Ой, б…дь, объявляется перерыв – пусть наснимается", - говорит судья на видео.

Смотрите также: Мошенничество на таблетках: как аферисты выманивают деньги у пенсионеров (видео)

Следует отметить, что Ореховский райсуд на уже отреагировал на заявление о конфликте и распространил специальное заявление, в котором "решительно осудил" и назвал "недопустимым и неэтичным" поведение судьи Ларисы Щербань, однако жалобу подал на обоих – и на судью, и на адвоката.

Популярные видео на YouTUBE
загрузка...
Материалы по теме
А-9833,4 грн./литр
А-95+30,35 грн./литр
А-9528,97 грн./литр
А-9227,89 грн./литр
ДТ28,11 грн./литр
LPG11,49 грн./литр
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости