Calendar Icon

Появились кадры учений бойцов ВСУ с применением комплекса "Броня" (видео)

28.12.2018 10:44 (Обновлено 28.12.2018 в 10:47)

В учебном центре "Десна" украинские зенитчики проводят учения с применением комплекса "Броня". Об этом сообщает фонд "Вернись живым", публикуя видео с места учений.

В «Десні» зенітники тренувалися влучно стріляти з закритих позицій

Зберігати життя військових дозволяє робота з закритих позицій. Вже не перший рік наші армійці влучно працюють по ворожим цілям і знаходяться при цьому у безпеці. Й ми щасливі, що у цьому є наша заслуга. У 169-му навчальному центрі «Десна» тривають навчання зенітників. Воїни тренуються влучно стріляти з закритих позицій за допомогою графічно-розрахункового комплексу «Броня», у розробці якого, зокрема, брали участь ветерани війни на Донбасі, співробітники фонду «Повернись живим». Воїнів тренує наш інструктор Андрей Моруга, який пройшов запеклі бої за Донецький та Луганській аеропорти. Зенітники вже отримали від фонду планшети з графічно-розрахунковим комплексом «Броня». На відео нижче можна побачити, як Андрій навчає бійців, показуючи і розказуючи особливості програмного комплексу. Тільки разом ми можемо наблизити нашу спільну перемогу над ворогом. Допомогти своїм захисникам може кожен з нас: https://goo.gl/gBZHMV Відео: Навчальний центр "Десна" - Прес-служба Фонд «Повернись живим»

Posted by Повернись живим on Thursday, December 27, 2018

"В 169-м учебном центре "Десна" продолжаются учения зенитчиков. Воины тренируются метко стрелять из закрытых позиций с помощью графически-расчетного комплекса "Броня", в разработке которого, в частности, принимали участие ветераны войны на Донбассе. Воинов тренирует инструктор Андрей Моруга, который прошел ожесточенные бои за Донецкий и Луганский аэропорты", - пишут волонтеры.

Смотрите: Потап и Ко показали украинцам, что такое Европа на самом деле (видео)

Темы публикации:
загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,01 грн./литр
А-95+31,56 грн./литр
А-9530,11 грн./литр
А-9229,05 грн./литр
ДТ29,35 грн./литр
LPG13,34 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости