В Індії літак з 250 людьми на борту рухнув на гуртожиток для лікарів: усі подробиці та відео моменту
В Індії сьогодні розбився літак. Авіакатастрофа сталася на заході країни поблизу аеропорту міста Ахмедабад.
За інформацією компанії Air India, літак прямував до британського аеропорту Гатвік. В авіатрощі в Індії загинули щонайменше 110 людей, пише TimesNow.
Унаслідок аварії небо затягнуло чорним димом, на місце падіння виїхали десяток пожежних та швидких, пише India.com.
Літак розбився після того, як злетів. Будівля, на яку він впав, є гуртожитком для лікарів. Тож жертв може бути більше. На борту було до 250 людей. Українців не було на борту літака, повідомили у МЗС України.
"Рейс, який вилетів з Ахмедабада о 13:38, перевозив 242 пасажирів та членів екіпажу на борту літака Boeing 787-8. З них 169 є громадянами Індії, 53 - громадянами Великої Британії, 1 - громадянином Канади та 7 - громадянами Португалії. Постраждалих доставляють до найближчих лікарень", - додали в Air India.
За даними Reuters, всього на борту було 232 пасажири, 10 бортпровідників і 2 пілоти. ЗМІ з посиланням на рятувальників повідомляють, що з будівлі гуртожитку на місці падіння літака було вилучено щонайменше 30-35 тіл.
За даними Flightradar24, Boeing 787 Dreamliner, що розбився, здійснив перший політ у грудні 2013-го. Ця модель функціонує з 2011 року, і це перша аварія авіалайнера за весь час експлуатації.
Читайте також: Найбільша у США за останні 15 років авіакатастрофа: сплили нові подробиці та переговори з диспетчером (відео)

Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі








