xcounter
Calendar Icon

«Честная депутатка» про путінський режим: чому Росія приречена на сто років рабства

02.04.2026 22:45 (Оновлено 02.04.2026 в 22:45)

Російська Федерація у її нинішньому вигляді не має шансів на демократичне майбутнє в найближчі століття. Таку думку висловила популярна блогерка Анна, відома під псевдонімом «Честная депутатка», в інтерв'ю військовому експерту Григорію Тамару. На переконання Анни, яка вже чотири роки мешкає в Ізраїлі, корінь проблеми криється не лише у диктатурі Кремля, а й у глибоко вкоріненому «генетичному раболіпстві» російського суспільства.

Основними перешкодами для змін блогерка називає відсутність запиту на свободу знизу та повну деградацію політичної еліти. Анна наголошує, що сучасна Росія є унітарною державою з фасадним федералізмом, де населення живе міфами замість знання власної історії. Єдиним сценарієм порятунку для територій, що входять до складу РФ, вона вважає повний розпад імперії на кілька незалежних держав.

Окрему увагу в розмові було приділено особистості Володимира Путіна. Блогерка характеризує його як малоосвічену людину з мисленням рівня блатного жаргону, яка панічно боїться інтернету, вважаючи його «інструментом ЦРУ». Саме це невігластво у поєднанні з імперськими наративами оточення призвело до катастрофічного рішення про повномасштабне вторгнення в Україну.

Читайте також: «Хочу обійняти доньку — заради цього і вижив». Героїчна стійкість піхоти

Ключові тези інтерв'ю:

  • Еміграція як моральний вибір: Анна залишила РФ, оскільки вважає безнравственим жити в країні-агресорі, де від громадян вимагають не просто мовчання, а активної підтримки війни.
  • Трагедія України: Блогерка підкреслює, що Україна є абсолютною жертвою агресії, а Росія — підступним агресором. Вона зазначає, що відчуває особисту провину за злочини російських військових.
  • Роль РФ у конфліктах на Близькому Сході: Путін продовжує політику КДБ та СРСР, підтримуючи терористичні угруповання (ХАМАС, Хезболла), щоб послабити Ізраїль та створити зони напруженості для Заходу.
  • Майбутнє Росії: Зміни неможливі без зміни мислення людей. Поки в суспільстві панує страх і надія на «доброго царя», країна залишатиметься в полоні диктатури.

Наприкінці бесіди Анна висловила повну підтримку українському народу в його боротьбі за незалежність та побажала Україні якнайшвидшої перемоги над окупантами.

Читайте також: Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини