xcounter
Calendar Icon

6 продуктів, які захищають легені від серйозних уражень

11.04.2020 18:12 (Оновлено 11.04.2020 в 18:14)

Вживання даних продуктів покращує функцію легенів, прискорює процес їх загоєння в разі хвороби, а також захищає парний орган навіть від серйозних уражень, включаючи рак.

Легені є головною мішенню для нового коронавірусу. Інфекція COVID-19, котра викликається ним провокує розвиток пневмонії, ускладнення якої у деяких людей ведуть до летального результату. Фахівцями були перераховані продукти, які здатні захищати легені людини від серйозних уражень, в тому числі респіраторних, онкологічних.

Петрушка.

Рослинний продукт відрізняється вкрай високим вмістом речовини апігеніну. Вона має властивість націлюватися на клітини раку легенів і знищувати їх, не зачіпаючи здорових. Вживання петрушки вагітними жінками-курцями захищає легені плода.

Щедра ложка петрушки, додана в суп, є найкращим способом запобігти раку легенів, констатують вчені.

Сирий часник.

Містить аліцин, що діє як антибіотикоподібний інгредієнт, який створює порядок в дихальній системі. Даний компонент продукту може вбивати бактерії, що викликають респіраторні захворювання легенів.

У свою чергу, вживання сирого часнику два рази на тиждень знижує ризик раку легенів більш ніж на 40%.

Вода.

Легені на 80 відсотків складаються води, тому логічно, що функціонувати оптимально вони можуть, тільки якщо організм досить гідратований. Втім, пити воду занадто багато (більше ніж три літрів в день) небезпечно – надлишок рідини напружує орган, підвищуючи тиск в його судинах.

Броколі.

Вчені з Медичної школи імені Джона Хопкінса виявили, що фітохімічний інгредієнт продукту – сульфорафан – включає ген NRF2, робота якого полягає в захисті клітин від забруднювальних речовин та інших токсинів. У курців активність цього гена значно знижена, так що їм потрібно обов’язково їсти броколі. Крім того, овоч захищає легені від серйозних уражень в регіонах з брудним повітрям.

Яблука, помідори. Їх регулярне споживання гальмує процеси вікового зниження функції легенів. У курців, “зав’язали” зі своєю звичкою вживання мінімум двох помідорів і одного яблука в день сприяє більш швидкому відновленню легенів.

Читайте также: Продукты, которые укрепят ваш иммунитет во время коронавируса
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини