​Наш шлях - мовна модернізація

07.12.2016 в 12:21 | Юрий Романенко, джерело: «Facebook»

В принципі, я бачу, що ми можемо здивувати знову увесь світ своїм рецептом модернізації. Поляки там робили шокову терапію, а Лі Кван Ю сажав друзів до в'язниці, але ми підемо своїм унікальним шляхом.

Ми зробимо ривок per aspera ad astra дуже просто - вся країна почне розмовляти українською мовою.

По-перше, зникнуть олігархи, а з ними і корупція, тому що носії української мови відрізняються високими моральними цінностями, які роблять неможливими хабарі та експлуатацію люди людиною. Запанує наше щире прекрасне українське братерство та сестринство. Суспільні відносини зразу стануть здоровими. Виходиш з ранку, а навколо всі тобі посміхаються, тому що люди щасливі, тому що всі розмовляють українською мовою.

По-друге, Україна зразу отримає потужну економіку. Сингапур залишиться далеко позаду. Тому що у Сингапура не має української мови, а, значить, немає щастя. А гроші люблять щастя. Інвестори будуть дертися сюда навпередки, оскільки вони прекрасно розуміють, що щасливі люди - заможні люди. Ілон Маск розверне в Україні виробництво Tesla та своїх чудових ракет на "Південмаші", тому що Маск розуміє, що носії української мови дуже винахідливі і разом з ними він буде і щасливим, і заможним. Дуже заможним. Цукрберг закине китайську мову, тому що зрозуміє що для щастя достаньо української.

Штаб-квартира Facebook переїде в Кропивницький. "Завжди мріяв жити в такому чудовому місті. де і Дніпро могутній рядом, і степ широкий з ланами широкополими, та дівчатами чороокоими у віночках", - признався в прощавальному інтерв'ю The New York Times пан Цукерберг.

По приїзду в Україну фундатор Google Сергій Брін зробить сенсаційну заяву: "Хлопці, Україна зробила прорив. Наші українські бідові хрущі стануть відновлюванним джерелом Інтернету. Теперь наші хрущі не просто гудуть, а роздають Інтернет в усьому світі. Тепер попереду одні перемоги"

По-третє, Україна стане безпековим лідером регіону. Оскільки, як тільки наші хлопці заспівають "Хей наливайте повнії чари" і вороги зразу розбіжаться, оскільки вороги знають, що неможливо перемогти народ з такими потужними піснями та ракетами Ілона Маска.

По-четверте, Україна стане людною, оскільки українська мова посилює сексуальну привабливість людини. Населення України почне швидко зростати, як і багатство.

Отак брати і сестри ми заживемо, отакий у нас буде шлях модернізації та постукромовоіндустріалізації. Ось такий він буде наш ріднесенький восьмий технологичний уклад щастя та любові.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Рустем Умєров: Від Фонду Держмайна до Служби Зовнішньої Розвідки – нова роль чи політична гра?
Аналіз ринків: Tesla, крипта, нерухомість та перспективи глобальної економіки
Польська компанія-підрядник: між міністерським захистом і прокурорським обвинуваченням
Масована атака на українську логістику: збитки сягають мільярдів, компенсацій не буде
Росія посилила атаки ракетами "Онікс": чим небезпечна ця надзвукова зброя
Європа розробляє нові ракети для України: програма "Breakthrough"
Економічний розворот: Чому демократи випереджають республіканців вперше за десятиліття, і що це означає для України
Ізраїль ставить жорсткі умови перемир'я з ХАМАС: демілітаризація Сектору Гази та роззброєння
Все видео

Лента новостей

У Павлограді ракета Бандероль знищила депо "Укрпошти", загинули працівниці: відео моменту прильоту
🕑 48 хвилин тому
Київщина: досі триває ліквідація наслідків російської атаки, здійсненої в ніч на 5 серпня (фото)
🕑 1 годину 9 хвилин тому
Росія ударила по вагону біля вокзалу в Лозовій, є загиблі й поранені: з’явилось відео
🕑 4 години 23 хвилини тому
Швеція спрямує понад 628 тис. євро на зміцнення системи охорони здоров’я України
🕑 5 годин 8 хвилин тому
У Ярославлі сильно палає НПЗ, росіяни бояться йти на роботу, на АЗС довгі черги за паливом (відео)
🕑 5 годин 49 хвилин тому
Глава Palantir: ІІ-системи України не дали Росії перемогти
🕑 6 годин 5 хвилин тому
Масштабний збій у РФ: не працюють Ozon, Wildberries, Яндекс, Авіто, Т-Банк, Газпромбанк, РЖД і т.д.
🕑 6 годин 5 хвилин тому
Віктор Ющенко отримав нове призначення
🕑 6 годин 16 хвилин тому
Херсон поринув у блекаут, ситуація у місті складна
🕑 6 годин 28 хвилин тому
Андрій Білецький: шлях від командира добровольців до керівника потужного армійського з'єднання
🕑 7 годин 7 хвилин тому
Наркоділок Кузнєцов намагався відкупитися від СБУ за $1 млн, згадуючи голову відомства Малюка
🕑 7 годин 9 хвилин тому
Масовані російські удари по Україні: бізнес зазнав мільярдних збитків, ціни можуть зрости
🕑 7 годин 10 хвилин тому
Україна завдає нищівних ударів по російській території: знищені склади, НПЗ та техніка
🕑 7 годин 10 хвилин тому
Ринок нерухомості Києва: ціни на квартири впали на 20%, експерти вбачають вікно можливостей
🕑 7 годин 13 хвилин тому
Українські та польські лікарі розширюють співпрацю в дитячій трансплантології
🕑 7 годин 14 хвилин тому
Все новости