xcounter
Calendar Icon

Українські політики: під час кризи видно, хто чого вартий

04.02.2017 20:20
Дід Панас, «24канал»

Вана та Голодайка, щойно в повітрі запахло смаженим, рвонули за кордон. Вони патріотки та борцухи з шоколадним режимом, вони хороші.

Злочинний Пеця, щойно в повітрі запахло смаженим, перервав свій візит до Німеччини й повернувся додому – на засідання РНБОУ. Він барига та продажна шкура, він поганий.

Шуфрич з Вілкулом заливаються солов'ями та розповідають, що задля миру треба здатися, а здатися не дає узурпаторська київська влада, яка жирує на крові. Перший про це розповідає мишебраттям, другий – нам. Дуетом. Панаєв та Скабічевський.

Борис Філатов, який і думати забув про оту велику політику, просто приводить у себе в Дніпрі в готовність всі можливі й неможливі служби, аби приймати біженців, надавати допомогу пораненим та доправляє все, що є під рукою, туди, де стріляють. Мовчки.

Не знаю, люди добрі, не знаю. Мені здається, що під час кризи люди проявляють себе і можна бачити, хто чого вартий. Але потім криза (принаймні, гостра) проходить і ті, хто всрався, починають знов вищати та галасувати на весь світ, доводячи, що чорне – то є біле. І знову їм вірять, бо вони вищать голосно та цікаво.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости