xcounter
Calendar Icon

Чому провалюються нові Майдани

14.03.2017 09:43

Треба чітко розрізняти Майдан і політичну боротьбу.

Із сотень спроб влаштувати чергову революцію за останні 3 роки я не приймав участі у жодній. Ні, я обурений до неможливості, із кожним роком відсутності прогресу по Небесній сотні я знаю точно, що наближається той день, коли я вийду з дому і не вернусь поки в цій справі не переможе справедливість.

Але треба чітко розрізняти Майдан і політичну боротьбу. Коли Майдан намагаються розхитати латентні борці за владу, метою яких є сісти в крісло, то це просто політична акція. Фальш завжди відчувається, і коли людина говорить про високі ідеали, але бачить в людях всього лише інструмент приходу до влади, всі це відчувають. Власне, тут нічого нового, бо саме це і мало місце до справжнього Майдану і під час нього.

Всі ці "Україно вставай", "куля в лоб", відверто смішили владу і розчаровували народ. Зовсім інша справа, це коли вийшли нікому невідомі молоді люди готові на все. Ця ситуація втратила прогнозованість і контроль. Там не було фальші, і кожен хто приходив це перевірити - переконувався, що всі хто тут є не мають відношення до 50 грн Сені Юлі чи Віталіка. І це заряджало людей, манило їх своєю справжністю. Розгін опозиційних мітингів не викликав суспільного обурення, але побиття учасників Євромайдану - збурило всіх.

Я не буду казати, що не було закулісних ігор і там. Але це скоріше були танці навколо, і спроби осідлати, а не організувати і керувати.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини