Calendar Icon

Чи збирається Росія відпустити Україну: прогноз на 2018 рік

28.12.2017 10:01
Алексей Чибисов, «24канал»

​Багато хто з експертів прогнозує, що після виборів президента РФ Путіну доведеться прийняти рішення, що ж далі робити із Донбасом.

Санкції тиснуть і все таке.

Але ж будемо відвертими, російські терористи розуміють лише одну мову – сили. А через відсутність будь-яких норм моралі та готовність вбити хоч все населення світу заради власних амбіцій робить кремлівського диктатора людиною, яка постійно знаходиться зверху. Хочете зкинути Януковича? Заберемо Крим. І нас там немає. Потім – визнаємо, починаємо репресії, а хто нам що зробить?

У Москві відчувають власну безкарність, то ж готові діяти та вигадувати все нові методи терору у рамках гібридної війни. То ж, нащо комусь відмовлятися від підтримки бойовиків, завдяки якій і бюджети пилять, і гроші від пограбувань шалені заробляють, і Україні дедалі все гірше роблять?

Усі чудово розуміють, що війна на Донбасі потрібна Путіну зовсім не для незаконної анексії, а щоб світ "забув" про Крим, Київ обміняв території ОРДЛО на півострів, а також відмовився від будь-яких спроб євроінтеграції та вступу до НАТО.

До того ж, Москва за цим планом отримує гнійник на території України, який вирізати буде просто неможливо, а проривати він зможе миттєво, варто тільки показати по телевізору якийсь сюжет про "придушення російської мови" або просто дати вибухівку двом алкашам, щоб вони здійснили теракт. При цьому більшість з терористів, які приймали участь у війні на Донбасі, додому не повернеться.

По-перше, Росії не потрібні вбивці, зеки та відморозки на власній території. Вони небезпечні для діючої влади. А якщо ціла армія із досвідом бойових дій буде жити десь "за парєбріком", а від РФ її відділятиме стіна із кількох загороджувальних загонів, це ж ідеально для Путіна. Терористів можна переганяти з Донбасу до Сирії. Звідти – у будь-яку точку світу, де їх роботу тільки замовлять. Для цього ж і створювали приватну військову компанію з кадрових бійців ЗС РФ.

Вчора міністр оборони країни-агресора Сергій Шойгу заявив, що його армія має пріоритетні завдання. Головне з них – мілітаризувати кордон із Україною. То ж терористи хочуть грати у холодну та не тільки війну ще принаймні кілька років. Здаватися вони не будуть.

Україна отримує військові бази РФ на кордоні із Харківщиною. У Білорусі росіяни теж розмістилися та продовжують це робити. Можна навіть сказати, що сусідня країна вже майже окупована. Подивіться, як там себе почувають ФСБшники, які затримують одного нашого громадянина за іншим. А в купі із шантажем відкритим військовим вторгненням РФ до Білорусі, можна не сумніватися, що Лукашенко дозволить російським військовим стати на його кордоні з Україною. А чи нападати звідти, чи ні, то вже він не вирішуватиме.

З боку Ростова – все зрозуміло. Неконтрольована ділянка із кількома десятками тисяч військових, які приїхали "на навчання" ще у 2014-му. Там же розташовані загороджувальні загони путінської нацгвардії, величезна кількість прикордонників з ФСБ та табори найманців.

До речі, слова Шойгу дійсно не розходяться із справами. Міноборони РФ замовляє облаштування баз, перекидає поближче до кордону підрозділи із ПРО, танками та, навіть, авіацією.

То ж, можна дійти висновків, що аж ніяк Путін не відмовляється від тероризування України. І навіть робити він це не збирається.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9830,48 грн./литр
А-95+27,78 грн./литр
А-9526,53 грн./литр
А-9225,49 грн./литр
ДТ25,72 грн./литр
LPG11,6 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости