xcounter
Calendar Icon

Кінець вже близький: росіяни потайки готуються до закінчення існування «ДНР» та «ЛНР»

06.03.2018 10:03
Алексей Чибисов, «24канал»

​Цікаві речі творяться як у російському політикумі, так і на геополітичному рівні.

Путін, з одного боку, готується до війни, а з іншого – зливати "новоросів". Такий собі фінт вухами, аби всидіти на двох стільцях та хоч якось вирулити із ситуації, в яку сам себе загнав.

Почну з того, що, на щастя, був неправий, коли писав про криваву зиму на Донбасі. Дякувати Богові, у порівнянні із 2015-м роком, на фронті було відносно тихо. Звісно, терористи вбили багато українських захисників, але, на жаль, криваві обстріли продовжуватимуться. Сподіваюсь, не так інтенсивно.

Взимку 2017-2018 у Москві відмовилися від серйозного загострення війни в Україні та зробили ставку на Сирію, де отримали по зубах так, що більше, мабуть, і не захочеться (але ж доведеться, бо перемоги Путіну потрібні). То ж, доки у кулуарах Кремля координують нову стратегію щодо військових дій на Донбасі та у Сирії, керівництво держави-терориста розмірковує, як пропетляти в умовах санкцій, поставок летального озброєння з країн Заходу та розміщення миротворців ООН, яке, судячи з усього, все ж таки є неминучим.

Після вступу до силу закону Порошенка про реінтеграцію Донбасу, представники терористів завили в один голос про "каральні заходи" та інші "жахи хунти". А Сашко Захарченко взагалі пустився у всі тяжкі, співаючи про неминучу кримінальну відповідальність всіх жителів ОРДЛО, починаючи від двірників та закінчуючи вчителями. Що ж тут казати, курляйтеру втрачати нічого, як і ще кільком тисячам місцевих терористів, які скоїли серйозні злочини. Ті ж самі викладачі, скоріш за все, припадуть під амністію, хоча за їх діяльність більшість взагалі потрібно позбавити громадянства та вислати кудись у Магадан.

Проте, якщо ватажки "республік" повисли в очікуванні вирішення долі квазіутворень, сидячи на валізах, то російські чиновники потрохи почали діяти. Днями з мешканців "динири" та "линири", які зареєструвались у РФ як біженці, почали збирати розписки. Суть документу полягає в тому, що незабаром на "громадян-новоросів" почнуть діяти звичайні закони про перебування на території Федерації. Раніше такі люди користувалися пільгами та продовжували їм термін перебування у державі без виїзду на непідконтрольні Києву міста.

Фактично РФ визнала папірці, що гордо іменують "паспортами", але відтепер усіх переселенців змушують розписатися у тому, що вони згодні із тим, що їм в останній раз продовжують дозвіл бути у Росії, як громадянам України з охопленого війною Донбасу.

Що буде далі? Та все досить просто: людей очікує або доля Меншикової, сєпарки, яку просто видали Києву, або Мармазових, яких все ж таки депортували до непідконтрольного Донецька.

Росіянам ніякі "громадяни" "ДНР" не потрібні. Своїх йолопів вистачає, до того ж, ці постраждалі від війни вимагають, щоб їм надавали житло, годували та платили гроші просто так. А фіг там! Так чи інакше, коли-небудь, проект "новороссія" скінчиться, і Путін, що ніколи не переймався долею жителів "дири", аж ніяк не почне опікуватися людьми, яким поламав життя.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини