На Миколаївщині скандал: за відремонтовану дорогу робітникам не дали ні копійки
Дорожникам, які працюють біля Баштанки на державній дорозі Н-11, не заплатять?
Після того, як з області Кабмін «перерозподілив» з Миколаївщини майже 100 мільйонів коштів, що передбачалися на ремонт доріг, в. о. Служби автодоріг Андрій Максименко (Andrii Maksymenko) 5 вересня в облдержадміністрації провів брифінг, де вказав, що ці кошти потрібні нашій області. Також він назвав, що деякі підрядники без фінансування навіть вийшли на роботу та вказав ділянку дороги Н-11, що біля Баштанки. Кошти у сумі 86 мільйонів, де підрядник вже працює, не надали!
Тоді я згадав, що у «Голосі Баштанщини» та групі «Баштанка» публікувалися матеріали (у групі – два відео, лінки – у кінці статті) про те, що триває ремонт дороги Н-11, що біля Баштанки. У прямому ефірі було добре видно, що дорожники працювали добре – виривали понад метр ями на найбільш проблемних ділянках понад метр, засипали щебенем та утрамбовували котком з інерційним модулем-котком, для того, аби вже потім ці ділянки дороги не просідали під вагою вантажних автівок.
Отже, бригада дорожників, що працює біля Баштанки, тепер не отримає кошти за виконану роботу? Сьогодні це питання я поставив їхньому керівнику (майстру дільниці «Полтавабудцентер») Андрію Даниленку. Він підтвердив, що саме працівники його дільниці на ділянці 255-260 км Н-11 (від виїзного знаку з Баштанки 5 км у напрямку Новий Буг) влітку зробили фрезерування старого покриття та регенерацію (покращення основи з додаванням щебенево-піщаної суміші, емульсії та цементу). За проектом потрібно укласти ще два шари асфальту. Принаймні на сьогодні треба зробити мінімум один шар, адже через деякий час усе, що робили до цього, «піде» за колесами великовагових автівок.
Андрій Даниленко підтвердив, що інформацію Андрія Максименка про те, що за усю роботу їхнє підприємство ЖОДНОЇ копійки не отримали. Він звертається за допомогою до керівництва (райдержадміністрація – Олександр Славінський, районна рада – Анатолій Петров) Баштанського району, Миколаївщини (облдержадміністрація – Олексій Савченко, обласна рада – Москаленко Вікторія / Vita Viktory/, САД – Андрій Максименко), аби вони спільно звернулися до Кабміну, з питання фінансування робіт, що вже виконані, та обов’язково фінансування останнього етапу дорожнього будівництва, адже без цього усе, що робилося до цього, повернеться у висхідний стан – у ями та канави.
Після розмови Андрій Даниленко надіслав декілька світлин з дороги Н-11, де можна побачити, що дорожники працювали навіть сьогодні…
До речі, у ході розмові я зрозумів, що робітники дільниці у відчаї, та можуть навіть здійснити перекриття дороги Н-11, але це суто моє особисте враження від спілкування…


Ярослав Железняк розповів про свій досвід використання АІ-окулярів
Огляд інвертора Chisage Eris та його порівняння з легендарним Deye
Зворотний процес: як правильні вправи здатні вилікувати остеохондроз, протрузії та грижі хребта
15% прогресу та "скандал з Генпрокурором": Чи зірве Україна шлях до ЄС?
Крах польської підтримки: Як Україна з «жертви» стала «конкурентом» і чому Польщу охопила українофобія
Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті











