Calendar Icon

Як правильно зустріти Новий рік - 2019

Як правильно зустріти Новий рік - 2019
05.12.2018 15:39 (Обновлено 05.12.2018 в 15:48)
Олена Кузьмич, «ТСН»

Щоб святкування було вдалим і цікавим, варто дотриматись кілька правил, які однозначно допоможуть вам задобрити "господарку" наступного року.

У повітрі пахне снігом і мандаринами, а в голові вирують плани, з ким і як зустріти Новий рік-2019.

Прийдешній 2019 — це рік Жовтої або ж Коричневої свині. Саме таким буде покровитель року згідно зі східним календарем. Насправді китайський новий рік настане у ніч проти 5 лютого, коли Жовта свиня прийде на зміну Жовтому собаці. Ми ж традиційно святкуватимемо Новий рік 31 грудня, але скористатися певними езотеричними порадами, звісно, можна і треба.

ЩО СИМВОЛІЗУЄ СВИНЯ?

Свиня — одна із дуже давніх тварин, а тому її образ знайшов свій відбиток у чималій кількості міфологій. Наприклад, це священна тварина шумерської богині кохання і війни Іннани. Для єгиптян і китайців вона — символ багатства, достатку і плодовитості. У валлійських міфах є образ дикої небезпечної свині, яка полює на людей у період позачасся, тобто після Савину (

Для європейців свиня ще й тварина, яка пов’язана із магією, що навіть знайшло своє відображення у творах Террі Пратчетта, де є Вепрріздво, і Джоан Роулінг, адже, кажуть, що назва магічної школи чародійства Гоґвортс у перекладі означає "кабан". Тому "спілкуватися" із таким покровителем року слід обережно, а як — зараз розповім.

КОЛЬОРИ 2019 РОКУ

Навіть самі кольори у назві наступного року натякають, у яких барвах краще оформляти новорічне застілля — це жовтий та коричневий та їхні відтінки, а також кольори, які будуть їх вдало доповнювати. Ці кольори пов’язані зі стихією землі, а, відповідно, родючістю. Тому беремо "на олівець" також такі відтінки, як бурштиновий, бежевий, пісочний, золотистий, помаранчевий, зелений, червоний, охру і на додаток — синій.

ОДЯГ НОВОГО 2019 РОКУ

Одяг для новорічної вечірки доречно обрати із тієї ж гами кольорів, про які йшлося вище. Щодо фасону, то тут — обирайте зручність. "Свинка" не любить дискомфорт, тому найкраще потурбуватися про натуральні тканини, простий, але ефектний крій. Гарним доповненням вдало підібраного образу стане максимально природний макіяж у спокійних тонах та прикраси у "земляній" палітрі, наприклад, із золота чи із крапельками бурштину.

ЧИМ ЛАСУВАТИ ЗА СТОЛОМ У 2019 РОЦІ?

Свиня (кабан) стає своєрідним тотемом прийдешнього року, тож, очевидно, перше правило святкового застілля — свиню не їсти, інакше "господарка" 2019 року може на вас добряче образитися і напаскудити, особливо під час загадування бажань.

Оскільки ви вже зрозуміли, що свиня любить простоту і достаток, потурбуйтеся, щоб на святковому столі було чимало видів м’яса, окрім свинини та дичини (кабана), звісно. Чудовим доповнення стануть різноманітні нарізки.

Доповнять "свинячий" стіл овочі, фрукти, зелень та хлібні тарілки. Оскільки свиня "полюбляє" локальну їжу без заморських забаганок, спробуйте приготувати до святкового столу каші у якості гарніру.

ОФОРМЛЕННЯ "ПО-СВИНСЬКИ"

Свиня, яка пов’язана зі стихією землі, "полюбляє" оформлення у двох стилях. Перший — це максимальна простота в декоруванні приміщення, використання природних елементів або виробів із них, наприклад, глиняний посуд, дерев’яні ложки тощо. Другий — це нагадування про те, що саме свиня є символом багатства, тому недаремно скарбнички виготовляють у формі кумедних свинок. Можна зустріти "господиню" року із розмахом і додати в оформлення побільше золотистих барв.

З КИМ ЗУСТРІЧАТИ 2019 РІК?

Свиня — тварина компанійська, тому зустрічати свято наодинці не годиться. А тому найкраще святкувати Новий 2019 рік у галасливій компанії друзів, колег чи рідних. Пам’ятаємо традиційне — з ким зустрінеш Новий рік, з тим його проведеш.

Найголовнішим компонентом святкування року Жовтої свині є загадування бажань, а як це робити правильно, ми розкажемо у наступному блозі.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
загрузка...
А-9834,05 грн./литр
А-95+31,61 грн./литр
А-9530,2 грн./литр
А-9229,17 грн./литр
ДТ29,56 грн./литр
LPG13,49 грн./литр