xcounter
Calendar Icon

"Остання битва вже розпочалася, і саме вона визначить результат війни", - ексрадник голови МВС

21.11.2022 09:00

Останньою битвою війни не стануть битви за Донецьк, Луганськ чи Крим. Остання битва розпочалася вже зараз і це битва за пережиту зиму.

Путін не може сподіватись на військову перемогу після відступу з Херсона. Навіть якщо уявити, що його постійно дурять, то вже не можна дурити у випадку таких відступів. Очевидно, що крім Донбасу російські війська переходять до оборонної операції. Більше того, поки навіть не зрозуміло, на які наступальні операції вони можуть претендувати в наступному році, з огляду на ситуацію з технікою і боєприпасами.

Тому остання битва Путіна - це зима. Він сподівається зламати нас. Без світла, без тепла, без зв’язку - це має змусити нас домовлятись на його умовах. У цій битві беруть участь вже не тільки ЗСУ. Беруть участь всі: цивільні, жінки, діти, пенсіонери - абсолютно всі, хто живе в країні. І саме вона визначить результат війни.

Тому не чекайте підтримки від держави, волонтерів, міжнародних організацій - організовуйте свій план на зиму. Не майте жодних ілюзій, що буде світло чи тепло, що Путін зупинеться, чи ППО зіб’є 100% ракет. В цій битві перемога залежить вже виключно від кожного з нас, і його підготовленості до неї. Як мінімум у нас вже є хороший прогноз на теплу зиму. Але і на це не варто сподіватись.

З першими весняними променями останні сподівання Путіна випаруються разом зі снігом. І єдине, що йому залишиться - прийняти наші умови капітуляції.

Читайте також: Україна спробувала отримати електроенергію з Європи: постачання відбулося успішно
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини