Скольких клиентов потеряли украинские банки в 2018 году

16.03.2019 в 08:50 | Олег Павлось, джерело: «Finbalance.com.ua»

В 2018 году государственный "Ощадбанк" потерял значительную часть клиентов (более 3,6 миллиона), в то время как "Укргазбанк" — нарастил клиентскую базу более чем на полмиллиона.

Об этом свидетельствуют статистические данные НБУ.

Так, в прошлом году "Ощадбанк" потерял 3,63 миллиона клиентов. Таким образом количество клиентов этого финучреждения снизилось почти на четверть — с 16,88 миллиона человек до 13,25 миллиона.

Существенно (в 14 раз) сократилась также клиентская база "Укрсоцбанка" — на 2,36 млн человек до 180,5 тисяч.

"Причем это не сопровождалось ростом числа клиентов связанного с ним Альфа-Банка", — отмечается в сообщении.

Так, клиентская база "Альфа-Банка" даже несколько уменьшилась — на 8,3 тыс. клиентов, или на 0,4% — до 1,9 млн.

Заметно сократилось также количество клиентов государственного "ПриватБанка". В прошлом году 1,05 млн (4,6%) клиентов отказались от услуг этого банка, их количество сократилось с 22,85 млн до 21,8 млн.

В то же время отмечается, что в 2018 году нарастил клиентскую базу "Укргазбанк" на 565 тыс. человек (+70,5%) — с 801,9 тыс. человек до 1,37 млн.

В результате этот банк заметно нарастил "клиентскую" долю на рынке — до 4,95% от населения трудоспособного возраста (+2,08 п.п.).

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Рада зірвала голосування за євроінтеграційні закони
Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
Все видео

Лента новостей

З бюджету — 1,8 млн грн за рік: голова Миколаївської облради отримував щомісячні премії та понад 260 тис. допомоги
🕑 9 годин 31 хвилину тому
Гераскевич зробив першу заяву після судового засідання CAS: повернутися на трасу Олімпіади вже не встигне
🕑 18 годин 46 хвилин тому
Пов’язаний із владою ФОП-новачок увійшов у ТОП-10 проєктантів Миколаївщини під час війни
🕑 19 годин 6 хвилин тому
Что отличает смартфоны Realme друг от друга
🕑 19 годин 12 хвилин тому
Ющенко звернувся до МОК через дискваліфікацію Гераскевича на Олімпіаді-2026
🕑 19 годин 30 хвилин тому
Топполіцейський оскаржує конфіскацію 8,5 млн грн: ВАКС розглядає апеляцію у справі пентхаусу родини
🕑 позавчора
Як відкрити прибуткове кафе
🕑 позавчора
Топ-тендери тижня: на Львівщині розіграли 5,4 млрд грн на дороги з різницею цін у рази
🕑 позавчора
Ніколов: FT пише про можливе оголошення виборів і референдуму 24 лютого
🕑 позавчора
Україна отримала 36 балів у CPI–2025 і посіла 104 місце серед 182 країн
🕑 позавчора
Харківська область оголосила надзвичайну ситуацію в енергетиці
🕑 3 дні тому
Зеленський підписав указ про службу 60+: контракт на рік і особливі умови
🕑 3 дні тому
Сім’ю військового, якого помилково визнали загиблим, зобов’яжуть повернути 15 млн грн
🕑 3 дні тому
Бізнесмен Ігор Мазепа на смерть збив пішохода на Житомирщині: подробиці та фото
🕑 3 дні тому
Росіяни погрожують сім'ям українських полонених, щоб ті реєстрували на себе Starlink
🕑 3 дні тому
Все новости