​Безносенко та команда: ЗМІ повідомили, хто стоїть за злочинними схемами в Інституті раку

25.11.2019 в 11:06 | Марина Голубова, джерело: «Facenews»

Результатом проведення в Національному інституті раку 16 серпня 2019 року спецоперації Управління захисту економіки у місті Києві, могла стати ухвала слідчого судді Голосіївського району міста Києва на проведення обшуків у головного лікаря Безносенко А.П.

Про це повідомляє видання «Багнет».

Так, в результаті обшуку у Безносенко, за даними видання було вилучено документацію зі схемами розподілу незаконно отриманих коштів за реалізацію препаратів для проведення хіміотерапії закуплених інститутом за державні кошти, та низка хіміопрепаратів готових для продажу пацієнтам.

«Безносенко А.П. організував злочинне угрупування з чітко розподіленими ролями, тут також були задіяні заступник головного лікаря з медичної роботи Воскобойніков О.М., який прикривав списання препаратів за допомогою підробних печаток інституту, які були вилучені в його кабінеті при проведенні обшуку», - повідомляє видання.

За даними ЗМІ, схема почала працювати з моменту приходу Безносенко на посаду Головного лікаря Національного інституту раку,

«Лікар-онколог поліклінічного відділення Шепіль О.В. за вказівкою головної дійової особи Безносенко А.П. пропонував пацієнтам придбати препарати для проведення хіміотерапії призначеної Безносенком А.П., або його спільником завідувачем поліклінічного відділення Висоцьким А.Г. за суми від 4000 до 70 000 гривень за один сеанс, як пояснювали пацієнтам медики, ліків в інституті немає, оскільки держава не виділяє коштів, але вони можуть «допомогти» їх отримати, хоча насправді препарати закуплені за державні кошти у повному обсязі на складі були», - йдеться в розслідуванні.

Обізнані джерела видання стверджують, що Висоцький А.Г. збирав гроші отримані з онкохворих та кожної п’ятниці заносив головному лікарю Безносенко А.П. в кабінет, де той брав собі 50 %, а залишок розподіляв між іншими учасниками.

«Суми сягали від 150 000 до 500 000 гривень за тиждень», - говориться в публікації.

За інформацією ЗМІ, за чотири роки роботи головному лікарю Безносенко при офіційній зарплатні в 10 000 гривень вдалося придбати квартири в Києві по вулиці Якубівського, 11 вартістю 50 000 доларів, а також квартиру в ЖК «Шервуд» вартістю 210 000 доларів, яку Безносенко оформив на свого батька Безносенко Петра Володимировича.

Окрім того, у власності лікаря автомобіль Subaru Outlender вартістю 40 000 долларів та Toyota Avensis вартістю 10 000 долларів.

Загальна ж вартість майна, за інформацією ЗМІ, придбаного Безносенко за час обіймання посади Головного лікаря складає близько 310000 долларів, або 7595000 гривень.

Варто зазначити, що на даний момент Безносенко відсторонений від посади, а проти нього може бути порушено низька кримінальних проваджень.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Росіяни перекривають дороги, аби заправитися: дефіцит пального та вербування на війну
Крим залишився без бензину: окупаційна влада припинила продаж пального
Напруження на Близькому Сході: Ізраїль оточує підземний комплекс Хезболли, Іран погрожує США
Чому крадіжка ковбаси карається суворіше за корупцію: Розбір українського правосуддя
Чи загрожує людству ядерний апокаліпсис: Аналіз реальних ризиків та міфів
Смерть військового в київській лікарні: службова недбалість чи системні проблеми?
Центробанк РФ тримає ставку: що це означає для російської економіки?
Українська компанія "Узол" виводить на ринок сервісних роботів "Ліра" та AI-агентів
Все видео

Лента новостей

Батько та син здобули світовий рекорд Гіннеса за найдовшу велоподорож
🕑 29 хвилин тому
Шахраї масово блокують акаунти Instagram: як розпізнати фейк та захиститися
🕑 29 хвилин тому
Молдова на шляху до ЄС: попри російську агресію, курс на виживання
🕑 35 хвилин тому
Туск: Втягування політиків Польщі та України в конфлікт – стратегічна помилка
🕑 1 годину 44 хвилини тому
Польські громадяни започатковують власний орден для Зеленського та українців у відповідь на рішення про Орден Білого Орла
🕑 1 годину 45 хвилин тому
Євген Адамцевич: як кобзар зберіг «Запорізький марш» від забуття
🕑 2 години 41 хвилину тому
Одеський терцентр соцобслуговування обрав підрядника, пов'язаного з розслідуванням на мільярд гривень
🕑 3 години 26 хвилин тому
День батька: Сила українських чоловіків у захисті майбутнього своїх дітей
🕑 4 години 3 хвилини тому
Західну Європу накрила сильна спека: Франція та Іспанія попереджені про +40°C
🕑 4 години 22 хвилини тому
Топпосадовці Одеси задекларували мільйони готівкою, Rolex та біткоїни
🕑 4 години 27 хвилин тому
День батька: Україна вшановує захисників, які передають любов до землі та обов'язок захищати
🕑 4 години 28 хвилин тому
Військово-Морські Сили України закликають українців за кордоном повертатися та приєднуватися до лав флоту
🕑 4 години 29 хвилин тому
Кожен 13-й нардеп має підозру у корупції: розслідування щодо чинних депутатів тривають
🕑 4 години 34 хвилини тому
Олександр Філатов став лідером за доходами серед топпосадовців Одеси у 2025 році
🕑 4 години 39 хвилин тому
ССО України уразили Тюменський НПЗ за 2500 км від кордону
🕑 4 години 43 хвилини тому
Все новости