Calendar Icon

​Україна потребує повного перезавантаження керівництва військового командування

20.01.2021 19:41 (Обновлено 20.01.2021 в 19:41)

Сьогодні Україна потребує повного перезавантаження керівництва військового командування, бо чинне абсолютно не справляється зі своїми завданнями. Так вважає військовий історик, експерт Роман Коваль.

Він критикує військове командування за невизначеність і за їх марні сподівання вирішити воєнний конфлікт в Україні «дипломатичними кроками».

«На жаль, наше керівництво військового командування абсолютно не справляється з питаннями війни. Таке враження що вони не збираються боротися за звільнення нашої Батьківщини, розраховують не на силу армії, а на силу так званої дипломатії. Але це все заводить ситуацію у глухий кут», - каже експерт.

За словами Коваля, про перезавантаження керівництва військового командування доречно говорити Головнокомандувачу, але у нашому випадку його й самого треба перезавантажувати.

«Його (Руслана Хомчака, - ред.) самого треба перезавантажити, бо це смішно, коли пацифіст очолює українське військо, яке по ідеї повинне мати завдання визволити українські землі, і цей Головнокомандувач хвалиться не визволеними населеними пунктами, а тим, що не було пострілів на передовій. То чим ти хвалишся як Головнокомандувач? Це місія борців за мир, а ти ж гарант територіальної цілісності країни, а тому повинен думати про те, як повернути загарбані землі і хвалитися не тим, що не було перестрілок, а тим, яку кількість населених пунктів ми визволили щодня», - наполягає Коваль.

Експерт зауважив, що чинний Головнокомандувач провалив усі обіцяні реформи і знищив бойовий дух армійців.

«Кадрова реформа, про яку так багато говорили – провалили, аудит – те ж саме. А стосовно того, що насправді відбувається на фронті - чи не щодня пишуть самі військові.

Але головне – що немає вояцького духу, Керівництво військового командування убиває військовий дух нашої армії. І в них немає поняття, як підняти цей бойовий дух», - зауважує Коваль і називає заборони для військових воювати та стріляти у відповідь «злочинним ставлення до української армії».

За словами експерта, Хомчак має «страх Петлюри».

«У нього головне страх, як у Петлюри, до речі – аби у війську не було авторитетних людей, здатних об’єднатися і скинути його. Він думає не про те як звільнити території, а про власну безпеку», - вважає Коваль, наголошуючи на тому, що будь-які сподівання на зміни на краще в армії не справдяться до тих пір, поки керувати нею буде Хомчак.

Як повідомлялось раніше, Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак провалив обіцянку забезпечити армію зброєю проти дронів та снайперськими гвинтівка до кінця минулого року.

Натомість, за минулий рік Хомчак забезпечив себе двома новими квартирами і безкоштовною земельною ділянкою під Києвом.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9833,27 грн./литр
А-95+29,92 грн./литр
А-9528,59 грн./литр
А-9227,57 грн./литр
ДТ27,78 грн./литр
LPG15,45 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости