xcounter
Calendar Icon

У Миколаєві російські військові вбили власника "Нібулона" Вадатурського з дружиною: що відомо (відео)

31.07.2022 11:20 (Оновлено 31.07.2022 в 11:38)

Народні депутати та політологи сьогодні зранку повідомляють про загибель на 74 році життя під час масованих обстрілів у Миколаєві власника компанії "Нібулон" Олексія Вадатурського та його дружини.

За віком бізнесмен мав змогу виїхати за кордон, проте, як розповідають джерела у парламенті, до останнього вирішив залишатись у Миколаєві. У червні 2020 року Forbes Україна оцінив статки Вадатурського в 450 мільйонів доларів.

Першим про загибель відомого українського аграрія та його дружини повідомив у своєму телеграм-каналі нардеп Олексій Гончаренко. Пізніше він видалив свою публікацію, проте інформацію вже багато хто встиг поширити. Подейкують, що це пов’язане з етичним питанням. Адже він повідомив про трагедію ще до вилучення тіл з-під завалів їхнього будинку.

Пізніше загибель подружжя Вадатурських підтвердили політолог Юрій Романенко, нардепи Тарас Батенко та Максим Бужанський.

У місцевих телеграм-каналах повідомляється, що ракета прилетіла просто до будинку бізнесмена. Подружжя не мало шансів вижити. З’явилось відео зруйнованого приватного будинку, який начебто належав аграрію. Утім, ця інформація не є офіційною та потребує уточнення.

Як раніше писав FaceNews.ua, Війська РФ обстріляли Миколаїв, як ніколи раніше: відео "прильотів" і руйнувань
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини