У Криму пречорна і пресмердюча пожежа: окупанти кажуть, що цього разу замкнуло проводку (відео)
31.08.2022 12:56
Сьогодні близько 6 ранку в окупованому Криму на південь від Джанкоя сталась чергова потужна пожежа.
"У Криму у селищі Красногвардійське палає нафтобаза. Інформація уточнюється. Доповідаю: хоч я там народився, але, НА ЖАЛЬ, не моїх рук справа!", - написав речник Одеської ОВА Сергій Братчук.
Досі офіційної інформації про те, що горіло, немає. За повідомленнями з соцмереж, сталась "бавовна" з послідуючим горінням на нафтобазі. Але аби виправдати чергову пожежу, кримські телеграм-канали з посиланням на читачів заявили, що це замкнуло проводку на... складі магазину "Мегастрой". Про "прильоти" не повідомлялось.
Читайте також: Війна може піти за найстрашнішим сценарієм, – розслідувач Христо Грозєв зробив прогноз


Путін відвідав спірні острови: Японія посилює тиск щодо територіального конфлікту
Олександр Шльончик: Майстер, що оживляв дерева та творив музику, рятуючи шевченків торбан
Росія формує батальйони з українських полонених: воєнний злочин чи пропаганда?
Троянський кінь: Від міфу до реальності та його сучасні інтерпретації
Українські дрони паралізували російський експорт зерна: аналіз наслідків
Аналітика: Росія б'є по книжках, готує соціальний вибух та погрожує Туреччині. Лукашенко – манкурт, а Європа створює «легіони»
Україна готується до зими: Чи вистачить газу та хто очолить "Нафтогаз"?
Володимирський собор: шедеври Васнецова та формування унікального художнього ансамблю















